Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
1-20 of 2113 Rapoarte

Lipsa iluminarii stradale pe strada DOINA !!! 0 În aşteptare

13:17 Apr 10, 2019

De ceva timp lipseste iluminarea stradala pe str. Doina pe segmentul intre str.Solidaritatii si str.Gradinarilor. A fost apelat dispeceratul... Mai Mult » « Less Information

str. Doina pe segmentul intre str.Solidaritatii si str.Gradinarilor

Lipsa iluminarii stradale pe strada DOINA !!! 0 În aşteptare

13:16 Apr 10, 2019

Lipseste de mai mult timp iluminarea stradala pe str.Doina pe segmentul intre strazile Solidaritatii si Gradinarilor. A fost apelat de citeva... Mai Mult » « Less Information

str.Doina pe segmentul intre strazile Solidaritatii si Gradinarilor

Nu este iluminare stradala de 3 zile 0 În aşteptare

13:45 Apr 05, 2019

Soseaua Hancesti. De la Lech Katzinsky pana la Gara de Sud de 3 dile lipseste iluminare stradala. Luati masuri. Este intuneroc bezna!!! Mai Mult » « Less Information

Chisinau

Lipsa iluminare stradala 0 În aşteptare

13:45 Apr 01, 2019

Pe strada Industriala lipseste in totalitate iluminarea stradala pe timp de noapte. In aceasta regiune lucreaza foarte multi agenti economici,... Mai Mult » « Less Information

str. Industriala

отсутствует освещение во дворе 0 În aşteptare

01:53 Apr 01, 2019

во дворе домов по ул. П. Заднипру 11,13, 15 и 15/1 нет уличного освещения уже более 10 дней. Mai Mult » « Less Information

Petru Zadnipru 15

не горит фонарь в темное время суток 0 În aşteptare

13:19 Mar 31, 2019

кишинев,рышкановка,студенческая 12.1 7 подьезд не горит фонарь перед домом с нового года.просьба от жильцов к соответствующим структурам решить... Mai Mult » « Less Information

кишинев рышкановка студенческая 12.1

Iluminare 1 Problema soluţionată

13:41 Mar 29, 2019

Bună ziua, Solicit respectuos instalarea unui bec de lumina pe scara nr. 3, et. 7, str. Botanica Veche 10, intru cit lumina continua este doar... Mai Mult » « Less Information

Str. Botanica Veche 10, scara 3, et. 7

Iluminare- str. Pictor Ion Jumati 0 În aşteptare

13:24 Mar 29, 2019

Buna ziua, Solicit respectuos instalarea unui bec de lumina pe stilpul din spate la blocul Cuza Voda 11, intru cit e intuneric pe porțiunea... Mai Mult » « Less Information

Bd. Cuza Vodă 11

Электрический столб под угрозой падения! 0 În aşteptare

01:26 Mar 28, 2019

Ботаника, лицей им. Дмитрия Кантемира. Этот столб стоит прям у калитки, откуда выходят дети после уроков и соответственно приходят в школу!!!... Mai Mult » « Less Information

Молдова, Кишинев, ул. Траян

Отсутствует освещение на улице Ион Дончев, начиная от пересечения с ул. Замфир Арборе и до пересечения с ул. Иван Заикин 0 Sugestie

01:30 Mar 27, 2019

Летом-осенью 2018 г. демонтировали столбы с фонарями. Новые столбы установили, а уличное освещение не установили. Рядом Спортивный комплекс... Mai Mult » « Less Information

RM, Chișinău, str, Ion Doncev

Lipsa iluminatie 0 În aşteptare

13:51 Mar 21, 2019

In perimetrul statiei de troleibuz parcul Alunelul lipseste iluminarea. Seara trebuie sa ne orientam doar dupa luminile mașinilor. Chișinău... Mai Mult » « Less Information

Statia parcul Alunelul

Plingere 0 Sugestie

11:12 Mar 14, 2019

Aproape o luna cum o disparut iluminare in curtea blocului cu 5 etaje dupa lucrarile efectuate pe str.Testemitanu or.Durlesti. Mai Mult » « Less Information

str.Testemitanu 20/2

Becul ars la stilpul de ilumniare din ograda 0 În aşteptare

13:08 Mar 11, 2019

buna ziua. In ograda casei de locuit de pe bd. Decebal 19. prima scara sa ars de -3 luni becul de la stilpul de ilumniare din ograda. va rog... Mai Mult » « Less Information

bd. Decebal 19

Освещение по улице Титулеску. 0 În aşteptare

01:12 Mar 11, 2019

Освещение по улице Титулеску в районе дома 39-49 не горят фонари. Район магазина Линеллы по улице Титулеску 47.Фонари перестали гореть после... Mai Mult » « Less Information

Молдова, Кишинев, ул. Н. Титулеску 47

Перегорела лампа уличного освещения 0 În aşteptare

13:50 Mar 06, 2019

Перегорела лампа уличного освещения у первого подъезда дома Московский проспект 20/4, весь двор в темноте Mai Mult » « Less Information

Московский пр. 20/4

lipseste iluminare pe strada A. Russo 3/2 scara a 9 0 În aşteptare

13:07 Mar 06, 2019

lipseste Iluminarea pe strada A Russo 3/2 scara a 9 - o lampa e arsa inca de la inceputul Iernii, rog frumos schimbati-o. Am contact Lumteh... Mai Mult » « Less Information

Str. A. Russo 3/2

Отстутсвует уличное освещение 0 În aşteptare

13:49 Mar 03, 2019

На перекрестке улиц Туртуреле и Костешть отсутствует уличное освещение с мая 2018. Неоднократное обращение в диспетчерскую Lumteh результатов... Mai Mult » « Less Information

Chisinau str.Turturele 1

Iluminare strada Iazului 15 0 Sugestie

11:54 Mar 01, 2019

Iluminarea pe strada Iazului 15- o lampa e arsa inca de la inceputul Iernii, rog frumos schimbati-o Mai Mult » « Less Information

Chisinau Iazului 15

Iluminare 7 În aşteptare

13:02 Feb 20, 2019

În anul 2018, presupunem că cu concursul Primăriei a fost instalat în parcul de pe strada Academiei dintre blocurile 6/1 și 8/1 un monument.... Mai Mult » « Less Information

str.Academiei 6/1-8/1

Lipsește pe o porțiune de drum iluminare stradală 2 În aşteptare

13:13 Feb 18, 2019

Pe strada Eugen Coca, în față blocului locativ cu nr. 31, pe porțiunea de carosabil unde sunt lămpi de iluminare, ceva timp în urmă s-a ars... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, str. Eugen Coca 31

1-20 of 2113 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.26 57.12%