Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
1-20 of 121 Rapoarte

Gunoi de constructie la intersectia strazilor. FOTO. 1 Problemă actuală

13:09 Feb 11, 2019

La strada Uzina, coordinatele pe harta. Cineva regular sa discarca aici gunoi de constructie!!! Mai Mult » « Less Information

Strada Uzinelor (coordinate sunt indicate pe harta)

Propuneri concrete referitor la modernizarea capitalei 0 Sugestie

12:28 Feb 03, 2019

Multstimate Domnule Primar General de Chișinău! Din informația ajunsă la urechile mele, locuitor al metropolei moldave, am înțeles că sunteți... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, str. Metropolitul Dosoftei 97/3 apt.18

Lipseste capac de la gura de canalizare 0 Problemă actuală

13:32 Jan 08, 2019

Buna ziua si Craciun Fericit! In curtea blocului locativ situat la adresa str. Voluntarilor 12/2, sec. Ciocana de apropare 2 ani lipseste capac... Mai Mult » « Less Information

Voluntarilor 12/2

Парковые тренажеры 0 Problemă actuală

13:32 Oct 13, 2018

Сломан и отброшен к дороге один тренажёр в парке около 3-го из Рышкановских озёр, ниже Парка афганцев. Mai Mult » « Less Information

Рышкановский парк, ниже Парка афганцев, в конце дамбы, участок тренажёров

Vandalizm 0 Problemă actuală

10:52 Sep 21, 2018

жильцы из подьезда Chisinаu str N Zelinschii 33/1 blok 8 сняли скамейку перед подьездом 9 и сделали парковку для машин,сделали им предупреждение... Mai Mult » « Less Information

Chisinаu str N Zelinschii 33/1 blok 9

Iluminarea stradală 0 Problema soluţionată

22:50 Jul 31, 2018

Este o problema la care autoritățile raspund indiferent și nu i-au măsuri.Din cauza neiluminatrii s-au produs nenumărate furturi.Incercam deja... Mai Mult » « Less Information

Odesa 18

Masa de tenis distrusa 0 Problemă actuală

13:25 Jul 29, 2018

Salut in cadrul companiei electorale la primarie, Agentul economic impreuna cu Silvia Radu au luat si au distrus masa de tenis.Va rog rezolvarea... Mai Mult » « Less Information

Mircea cel Batrin 28/1

Condiții insalubre ap. 6 0 Problemă actuală

13:23 Jul 23, 2018

Pe adresa G.Cosbuc 13, locatarii din apartamentul 6 aduna toate gunoaiele , nu fac curat. In scara e un miros insuportabil. Locatarii sunt foarte... Mai Mult » « Less Information

G. Coșbuc 13

Teren pentru copii str. Korolenco 59/1, 59/2 0 Problemă actuală

12:28 Jun 15, 2018

Avem o neplacere- cu asa numitul teren pentru copii linga Vl. Korolenco 59/1 si 59/3. Sint 3 blocuri care nu avem deja teren pentru copii. Citiva... Mai Mult » « Less Information

Chisinau

ferestre in casa 0 Sugestie

01:52 May 29, 2018

Nu sunt ferestre pe Florilor 32 in scara. Nici o reparatie nu a fost facuta de multi ani. Mai Mult » « Less Information

chisinau, str. Florilor 32

Разрушена пешеходная дорожка 0 Problemă actuală

13:43 May 25, 2018

Разрушена пешеходная дорожка к переходу через бульвар Дачия (в районе от Дачия 40/2 к магазину N1). Мамы с колясками и пожилые люди испытывают... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Dacia - str. Independentei

Разрушена пешеходная дорожка 0 Problemă actuală

13:44 May 22, 2018

Разрушена пешеходная дорожка к переходу через бульвар Дачия (в районе от Дачия 40/2 к магазину N1). Мамы с колясками и пожилые люди испытывают... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Dacia - str. Independentei

distrus masa de tenis 0 Problemă actuală

13:20 May 19, 2018

in data de 16.05.2018 agentul economic in comun cu Silvia Radu au amenajat stadionul din curtea blocului de pe str. Mircea cel Batrin 28/1,... Mai Mult » « Less Information

Mircea cel Batrin 28/1

Грязь и темень в переходе 1 Problema soluţionată

13:37 Apr 04, 2018

В переходе Штефан чел Маре -Чуфля три недели нет света,вонь и грязь. Как пойдем светить куличи в ночь перед светлым воскресеньем в Чуфлинскую... Mai Mult » « Less Information

переход Штефан чел Маре -Чуфля

Gunoiste 0 Problemă actuală

13:20 Mar 12, 2018

Ma numesc Munteanu Mariana. Locuiesc pe strada Grenoble. Deja nu mai stiu de cate ori aduc la cunostinta D-stra despre starea insalubra de... Mai Mult » « Less Information

Str Grenoble 161

Statia de trolebus la izvor 0 Problemă actuală

01:53 Mar 03, 2018

Este deteriorat acoperişul statiei de trolebus la izvor Mai Mult » « Less Information

Calea Ieşilor

1-20 of 121 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.22 57.12%