Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
1-20 of 303 Rapoarte

Categorii

Comerţ

Iresponsabilitate totală 0 Problemă actuală

13:49 Feb 13, 2019

Bună ziua,evm-angro.md o companie ce se ocupa cu confecționarea mărțișoarele, angajează personal in lucru,unde nu se respecta securitatea salariatului.... Mai Mult » « Less Information

Piață centrala

Propuneri concrete referitor la modernizarea capitalei 0 Sugestie

12:28 Feb 03, 2019

Multstimate Domnule Primar General de Chișinău! Din informația ajunsă la urechile mele, locuitor al metropolei moldave, am înțeles că sunteți... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, str. Metropolitul Dosoftei 97/3 apt.18

Categorii

Comerţ

Alba Iulia 0 Sugestie

00:18 Jan 03, 2019

Pe Alba Iulia , la fiecare 50 m gasesti cite o spalatorie auto si vulcanizare. Oare asa trebuie sa arate strada principala din sectorul Buiucani?... Mai Mult » « Less Information

toata strada Alba Iulia

Categorii

Comerţ

ghereta instalata ilegal 0 Problemă actuală

01:58 Oct 30, 2018

Dle Primar Buna Ziua!!! Am relatat si cu citeva saptamini in urma aceasta problema referitor la instalarea unei gherete linga blocul nr. 22... Mai Mult » « Less Information

bd. Traian 22

Categorii

Comerţ

ghereta instalata ilegal 0 Problemă actuală

01:45 Oct 20, 2018

Buna Ziua!!! Nu demult pe bd. Traian 24 din partea de la deal a blocului linga o taraba de fructe si legume a fost instalata o ghereta. Spuneti... Mai Mult » « Less Information

bd. Traian 24

Categorii

Comerţ

Mutarea vanzatorilor ambulanti in piata 0 Problemă actuală

13:26 Aug 06, 2018

De câțiva ani în capitală se face piață din străzile capitaliei. Când se va rezolva această problemă? Când vor fi mutați toți vânzătorii în... Mai Mult » « Less Information

Alba Iulia 192

Categorii

Comerţ

Ghereta instalata neautorizat 0 Problemă actuală

01:28 Jul 02, 2018

Anterior m-am adresat asupra faptului precum că, pe adresa Str. Zelinski 33/1, o doamnă are notificare pe taraba, iar în realitate a instalat... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, str. Zelinski 33/1

Categorii

Comerţ

Нелегальная торговля алкоголем 0 Problemă actuală

13:02 Jun 23, 2018

Прошу подключится гос учреждения в борьбе с нелегальной продажой алкогольных напитков в городе Кишиневе, секторе скулянка в районе таксомоторного... Mai Mult » « Less Information

Calea Iesilor 16

Gherete noi in parcul Valea Morilor 0 Problemă actuală

11:44 Jun 13, 2018

Buna Ziua, Stimati colaboratori ai organelor competente. In timpul cit nu era stabilit primar general al mun.Chisinau in parcul Valea Morilor... Mai Mult » « Less Information

str. G.Alexandrescu 1

Sesizare/plângere 0 Problemă actuală

13:08 Jun 10, 2018

Localul KIKU Steak & Wine, amplasat pe bd. Decebal 72/2 (NOTIFICARE NR. 16686 DIN 03.02.2017 Cod(autorizație) DGCAPPS: 26054) Acest local... Mai Mult » « Less Information

bd. Decebal 72/2

Categorii

Comerţ

ghereta instalata neautorizat 0 Problemă actuală

13:42 May 03, 2018

referitor la Ghereta de fructe si legume din str. Zelinschi 33/1, poate dl Ratoi impreuna cu dl Gotuleac Iu. au vre-un interes daca sunt la... Mai Mult » « Less Information

STR. N. ZELINSCHI 33/1

Categorii

Comerţ

ghereta instalata neautorizat 0 Problemă actuală

13:17 May 03, 2018

Am mai scris si anterior referitor la aceasta ghereta, dar dupa se pare Pretura de sector nu prea are de gind sa-si execute atributiile de servciciu.... Mai Mult » « Less Information

STR. ZELINSCHI 33/1

Categorii

Comerţ

ghereta instalata neautorizat 0 Problemă actuală

01:53 Apr 17, 2018

pe str. Zelinschi 33/1, mun. Chisinau, activeaza o ghereta de fructe si legume. Careva acte pe ghereta nu sunt, posibil exista o schema de amplasare... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Zelinschi 33/1

Comert ilicit, urgent ! 0 Problemă actuală

13:31 Apr 14, 2018

Buna ziua, Fiecare zi pe teritoriul parcului Valea Morilor, in fata blocului de pe str.G.Alexandrescu 17, pe barj (damba) se deplaseaza o taraba... Mai Mult » « Less Information

str.G.Alexandrescu 17 (in spatele blocului, pe damba Valea Morilor)

Comert ilicit cu nenumaroase incalcari lasate fara amenda. 0 Problemă actuală

13:14 Apr 14, 2018

Buna ziua, Fiecare zi pe teritoriul parcului Valea Morilor, in fata blocului de pe str.G.Alexandrescu 17, pe barj (damba) se deplaseaza o taraba... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.G.Alexandrescu 17 (Valea Morilor)

Dezastrul din Buiucani 0 Problemă actuală

13:39 Apr 10, 2018

Hristos a înviat. Locuind în sect.Buiucani, am crezut că ve-ți fi auzită și de pretorul dn.Nimerenco care este nemijlocit responsabil de sect.Buiucani,... Mai Mult » « Less Information

Alba-Iulia 196/4

Gherete noi str. Testimiteanu 0 Problemă actuală

13:40 Apr 03, 2018

Având in vedere ultimile activitati ale municipalitatii in legatura cu demolarea gheretelor, vreau sa atrag atentia asupra instalarii recente... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Testimiteanu

1-20 of 303 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.16 57.12%