Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
1-20 of 320 Rapoarte

Canalizare 0 Sugestie

01:45 Feb 28, 2019

Buna ziua. In sectorul Riscani , strada Cringului 12 scara 4, curge apa in subsol din teva de canalizare. IMGFL 18 nu face nimic pentru rezolvarea... Mai Mult » « Less Information

Chisinau.Cringului 12 scara 4

Lipseste capac de la gura de canalizare 0 Problemă actuală

13:32 Jan 08, 2019

Buna ziua si Craciun Fericit! In curtea blocului locativ situat la adresa str. Voluntarilor 12/2, sec. Ciocana de apropare 2 ani lipseste capac... Mai Mult » « Less Information

Voluntarilor 12/2

Plingere 0 Problemă actuală

13:47 Jan 02, 2019

Buna ziua! Am achizitionat o casuta mica la posta veche pitulici 32A ca sa pot oferi copilui un acoperis, casa era gazificata si cu apa, neam... Mai Mult » « Less Information

Str. Pitulici 32A

Plingere 0 Problemă actuală

13:47 Jan 02, 2019

Buna ziua! Am achizitionat o casuta mica la posta veche pitulici 32A ca sa pot oferi copilui un acoperis, casa era gazificata si cu apa, neam... Mai Mult » « Less Information

Str. Pitulici 32A

Александреску 17, забита канализация 0 Problema soluţionată

13:05 Dec 28, 2018

А многоквартирном доме по адресу Г. Александреску 17, находящемся на балансе I.M.G.F.L. 13, забилась канализация на выходе, так что все нечистоты... Mai Mult » « Less Information

G. Alexandrecu 17, 3-4 подъезды.

Capac de la gura de canalizare! 0 Problemă actuală

13:46 Dec 26, 2018

De 2 săptămîni a căzut capacul de la gura de canalizare.Luati masuri!!!! Mai Mult » « Less Information

Str.Maria Dragan 19

reparatia drumului 0 Problemă actuală

11:09 Dec 14, 2018

pe strada Alexandru Vlahuta sa sapat un sant pentru a instala o tava. A trecut o luna gramezile de pomint si asfalt nu le curatit nimeni.santurile... Mai Mult » « Less Information

din str Vlahuta 19/1-colti cu str Cahul

Spalatorie auto 0 Problemă actuală

01:27 Dec 11, 2018

Buna ziua! Multstimati responsabili. Am desoperit cu stupoare ca pe bd Mircea cel Batrin se construieste o spalatorie tip self service. Oare... Mai Mult » « Less Information

Mircea cel Batrin

informare 0 Problemă actuală

15:00 Dec 04, 2018

Buna ziua! Prin prezenta Vă informăm, că subsolul casei st.Albişoara 18 scara 1, că sistemul de canalizare curge în subsol, la moment este inundat... Mai Mult » « Less Information

Chişinău, str. Albişoara, 18 scara 1

Lipsa grătarului de canalizare (канализационная решетка) 0 Sugestie

13:50 Nov 30, 2018

Va aduc la cunostinta ca pe strada Miron Costin 20 pe partea carosabila lipseste gratarul de canalizare la scurgerea fluviala (канализационная... Mai Mult » « Less Information

Miron Costin 20

Fantana deschisa 0 Problemă actuală

01:04 Nov 30, 2018

Dimineata in jurul orei 07:40 pe str. Banulescu Bodini, mai sus de Stefan cel Mare am vazut o fantana fara capac, in apropierea trecerii de... Mai Mult » « Less Information

str. Banulescu Bodoni

Канализационный люк 0 Problemă actuală

12:51 Nov 20, 2018

Добрый день. По адресу Куза-Водэ 19/8 возле первого подъезда на дороге во дворе отсутствует крышка от канализационного люка, что представляет... Mai Mult » « Less Information

Cuza-Voda 19/8

Lucrarile nefinisate (apa+canalizare) str.A.Doga 0 Problemă actuală

01:41 Nov 19, 2018

In timpul lucrarilor (apeduct) de pe str.Andrei Doga 30-34, a fost sapate gropi inca in septembrie. Lucrarile sunt stopate, iar gropele au ramas.... Mai Mult » « Less Information

str.A.Doga, 32-34

Inundație Miron Costin 16 0 Problemă actuală

12:18 Sep 16, 2018

Bună ziua In subsolul casei pe adresa Chișinău, Miron Costin 16, scara 7 sa spart țeava și inundă subsolul. Cel mai interesat fapt este că... Mai Mult » « Less Information

Chișinău Miron Costin 16 scara 7

Capac de canalizare din ciment plasat pe trotuar. 0 Problemă actuală

01:06 Aug 19, 2018

Capacul este plasat in mijlocul trotuarului si prezinta un pericol pentru viata. Mai Mult » « Less Information

str. Pandurilor, 68

Нет люка 0 Problemă actuală

00:33 Aug 18, 2018

Уже четыре дня опасно открыт люк напротив консульства Румынии на Измайловской. (Ismail 88/1). Обратилась к охраннику парковки. Тот развёл руками... Mai Mult » « Less Information

Ismail 88/1

Curg deseuri din canalizare repetat 0 Problemă actuală

01:01 Aug 14, 2018

Buna ziua! Vis-a-vis de blocul locativ de pe str. Costiujeni 12/3,de partea cealalta a drumului, pe partea viilor si livezilor, este o scurgere... Mai Mult » « Less Information

str. Costiujeni 12/3

Apa in subsolul blocului locativ de mai multi ani cu purici paduchi guzgani si tintari 0 Problemă actuală

13:25 Jul 31, 2018

Buna ziua ! De un an de zile noi locatarii de pe str M Sadoveanu 14 ne confruntam cu problema apelor de sub fundamentul blocului. Va prezint... Mai Mult » « Less Information

Chisinau str M Sadoveanu 14 scara 5

fără apă 0 Problemă actuală

01:50 Jul 30, 2018

Добрый день !Просьба разобраться : в доме Браништий 5/6 ( жэк 17 ) более 5 суток нет воды !!!!!!!!!! Не работает канализация !!!!!!! С Уважением... Mai Mult » « Less Information

Branistii 5\6

1-20 of 320 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.16 57.12%