Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
1-20 of 811 Rapoarte

Strada Grenoble-filiala gunoistei Tantareni 0 Problemă actuală

01:36 Feb 15, 2019

1.Statia Finala de Troleibuze -Gunoaie 2.Blocul de locuit de langa Hidrometeo-Gunoaie sub arbusti 3.Statia str. Petru Ungureanu-Gunoiste in... Mai Mult » « Less Information

Grenoble

Propuneri concrete referitor la modernizarea capitalei 0 Sugestie

12:28 Feb 03, 2019

Multstimate Domnule Primar General de Chișinău! Din informația ajunsă la urechile mele, locuitor al metropolei moldave, am înțeles că sunteți... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, str. Metropolitul Dosoftei 97/3 apt.18

Copaci ce necesita a fi taiati 0 Problemă actuală

22:22 Jan 14, 2019

Sectorul Buiucani, str. C. Iesilor 51/1 doi copaci batrini care cresc in nemijlocita apropiere de bloc (1-1,5m de la bloc) risca sa cada peste... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Sculeanca, str. C. Iesilor 51/1

Copaci ce necesita a fi curatati de crengile uscate 0 Problemă actuală

22:17 Jan 14, 2019

Sectorul Buiucani, str. Sucevita 18/1 doi copaci batrini de salcim necesita a fi curatati de crengile uscate care sub greutatea zapezii se rup... Mai Mult » « Less Information

Chisnau, str. Sucevita 18/1

Copac ce necesita a fi taiat din cauza prabusirii peste pilon 0 Problemă actuală

22:08 Jan 14, 2019

Sectorul Buiucani, str. Nicolaie Balcescu 11 in fat a magazinului alimentar un copact uscat,sub greuataea zapezii s-a pravalit peste un pilon... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Buiucani, N. Balcescu 11

Carare Mihaul Sadoveanu 4/1 0 Problemă actuală

13:44 Jan 11, 2019

Cararea catre 3 gradinite pe linga blocul M. Sadoveanu 4/1 stricata. Mai Mult » « Less Information

chisinau, str. M. Sadoveanu 4/1

Neevacuarea frunzelor si crengilor uscate 0 În aşteptare

13:18 Nov 28, 2018

De mai mult de o luna, la intrarea in curtea blocului de pe adresa Colina Puskin 15 (aflata in responsabilitatea ÎMGFL-23) nu se evacueaza frunzele... Mai Mult » « Less Information

Strada Colina Puskin 15

Crengile rupte cazute pe cabluri de electricitate 0 Problemă actuală

01:57 Nov 21, 2018

In or. Chisinau pe str. Dumbravii 25 (in centru orasului, nu departe de intrarea in parc Valea trandafirilor) a cazut niste crengi pe cabluri... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Dumbravii 25

Crengile rupte pe cabluri de electricitate 0 Problemă actuală

11:49 Nov 19, 2018

In or. Chisinau, str. Dumbravii 25 (in centru orasului, paralel cu strada Valea trandafirilor)sunt crengile rupte cazute pe cabluri de electricitate. Mai Mult » « Less Information

or. Chisinau, str. Dumbravii 25 (in centru orasului, paralel cu strada Valea trandafirilor)

parcare ilegala 0 Problemă actuală

13:54 Nov 15, 2018

Luati masuri!! de ce s-a distrus gazonul si copaceii din zona verde? Au turnat beton peste zona verde!!! Mai Mult » « Less Information

Dacia 8

parcare ilegala 0 Problemă actuală

13:25 Nov 12, 2018

A fost distrusa o parte din zona verde, inclusiv a fost defrisat un copac si transformata in parcare. Mai Mult » « Less Information

Dacia 8

radacinile ramase din aprilie 2017! 0 Problemă actuală

13:10 Nov 02, 2018

Linga casa pe str. B.Voevod, 2A. din aprilie 2017 au ramas 4 radacini de la copacii darmati! Va rugam mult sa le scoateti din pamint si sa saditi... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. B.Voevod, 2A.

Copaci uscați 0 Problemă actuală

13:48 Nov 01, 2018

str. Vasile Alecsandri 117 ”A”, în curte, un copac de mare înălțime și grosime, uscat. În anii trecuți, dar și în luna mai 2018 a fost depusă... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, str. Vasile Alecsandri 117 ”A”

Nu funcționează!!! 0 Sugestie

01:49 Nov 01, 2018

Buna ziua! 1. Deja e 1 noiembrie insă casa noastră în special blocul nostru nu este pus la încălzire. În apartament este frig suntem nevoițî... Mai Mult » « Less Information

str. Voluntarilor 8/1

Taierea urgenta a copacilor uscati 0 Problemă actuală

13:08 Oct 23, 2018

Avem in ograda multi copaci uscati care trebuie de taiat.Si sub geamul meu un copac de castan foarte inalt,ramurile caruia imi bat in geam,in... Mai Mult » « Less Information

Chisinau,str.M.Sadoveanu 8/2

Trotuar- intersectia Bd. Dacia si str. Cuza Vodă 0 Sugestie

13:39 Oct 16, 2018

Buna ziua, Solicit respectuos intervenția de rigoare, in constructia unui trotuar decent pentru unui bulevard. Va mulțumesc! Mai Mult » « Less Information

Intersectia Bd. Dacia si str. Cuza Vodă

Copaci întregi stau să cadă peste oameni 0 Problemă actuală

11:33 Oct 09, 2018

Alba iulia 188/2, în urma intemperiilor din aprilie anul trecut, copacii din curtea blocului nu au fost curatati. După atîta timp crengile... Mai Mult » « Less Information

Alba iulia 188/2

copac uscat 0 Problemă actuală

13:31 Oct 07, 2018

str. Dimo 10, mun. Chisinau este un copac de stejar uscat cu tulpina foarte mare. A fost retezat pina la 5 metri de catre spatii verzi si asa... Mai Mult » « Less Information

chisinau, str. Dimo 10

Ветка ломает крышу 5-этажного дома Миорица 5/2 0 Problemă actuală

13:11 Oct 03, 2018

Прошу спилить ветку по адресу Миорица 5/2. С обратной стороны жилого блока, напротив кв 63 на крыше лежит большая ветка, которая наносит повреждения... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Miorita 5/2

1-20 of 811 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.16 57.12%