Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
1-20 of 457 Rapoarte

Tomberon deteriorat 3 Problema soluţionată

01:15 Mar 18, 2019

Bună ziua, în blocul de pe str. Nicolae Costin 65/3, scara nr.6, a intervenit o problemă. În urma discuțiilor cu locatarii acestui bloc, am... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Nicolae Costin 65/3, scara 6

Strada Grenoble-filiala gunoistei Tantareni 0 Problemă actuală

01:36 Feb 15, 2019

1.Statia Finala de Troleibuze -Gunoaie 2.Blocul de locuit de langa Hidrometeo-Gunoaie sub arbusti 3.Statia str. Petru Ungureanu-Gunoiste in... Mai Mult » « Less Information

Grenoble

Gunoi de constructie la intersectia strazilor. FOTO. 1 Problemă actuală

13:09 Feb 11, 2019

La strada Uzina, coordinatele pe harta. Cineva regular sa discarca aici gunoi de constructie!!! Mai Mult » « Less Information

Strada Uzinelor (coordinate sunt indicate pe harta)

Propuneri concrete referitor la modernizarea capitalei 0 Sugestie

12:28 Feb 03, 2019

Multstimate Domnule Primar General de Chișinău! Din informația ajunsă la urechile mele, locuitor al metropolei moldave, am înțeles că sunteți... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, str. Metropolitul Dosoftei 97/3 apt.18

Neevacuarea frunzelor si crengilor uscate 0 În aşteptare

13:18 Nov 28, 2018

De mai mult de o luna, la intrarea in curtea blocului de pe adresa Colina Puskin 15 (aflata in responsabilitatea ÎMGFL-23) nu se evacueaza frunzele... Mai Mult » « Less Information

Strada Colina Puskin 15

curatenie in oras 0 Problemă actuală

13:45 Nov 07, 2018

Stimate Administratie a Primariei municipale, despre ce fel de curatenie se vorbeste in cadrul sedintelor municipale daca pe strada unde locuiesc... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Haltei

Свалка мусора. 0 Problemă actuală

01:38 Nov 01, 2018

Кучи мусора на берегу речки и в самой речке. Mai Mult » « Less Information

str. Tabacaria Veche

DEȘEURI, CÎINI VAGABONZI 0 Problemă actuală

01:59 Oct 23, 2018

Vă rog mult luați măsuri că deja nu mai este posibil să treci prin preajmă Mai Mult » « Less Information

com. Grătiești str. Prieteniei 6

Vă rog frumos luați măsuri 0 Problemă actuală

13:00 Oct 22, 2018

Domnule primar vă rog luați măsuri că este insuportabil (gunoi, căini vagabonzi, nu este lumină, etc.) Mai Mult » « Less Information

com. Grătiești str. Prieteniei 6

Tomberoane de gunoi 0 Problemă actuală

01:25 Oct 10, 2018

Tomberoanele sunt mereu murdare, supraincarcate si gunoiul de pe jos nu se stringe!!! (Dezordine) Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Ion Vasilenco 38

Scurgeri de apa + deseuri! 0 Problemă actuală

13:42 Oct 09, 2018

Buna!, desi nu e buna deloc. Ma numesc Ion! Eu si inca un vecin din blocul de pe str. Albisoara 80/4, scara 1 avem mereu podul si peretii din... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Albisoara 80/4, scara 1

gunoaie 0 Problemă actuală

13:07 Oct 05, 2018

Iarasi gunoiae si iarba necosita vis-a-vis de Ambasada Poloniei pe str. Grenoble. Gunoaie la statia Terminus pe strada Grenoble in cadrul... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str Grenoble

Curatenie statia METRO, Botanica 0 Problemă actuală

13:42 Oct 02, 2018

Buna ziua, va scriu repetat in privinta curateniei de la statia Metro, Botanica. Rugam serviicle de salubritate sa faca curatenie și sa elibereze... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, bd. Dacia, 58/statia de linga Metro

Deservirea Blocului 0 Problemă actuală

01:38 Sep 24, 2018

Buna ziua, ma numesc Elena. In Sec. Ciocana APLP 54/34 s-a majorat tariful pentru deservirea blocului dublu. daca pina in luna aprilie tariful... Mai Mult » « Less Information

Nicolae Milescu Spatarul 21/2

Deșeuri construcție 0 Problemă actuală

01:30 Sep 12, 2018

Se împânzește orașul cu deșeuri după construcții, unde se află poligonul autorizat de depozitare a deșeurilor rezultate după reparații, după... Mai Mult » « Less Information

Chișinău,

Deșeuri- Botanica Veche 10 0 Problemă actuală

13:40 Sep 11, 2018

Buna ziua, Solicit respectuos evacuare deșeului (microbus), care este lăsat în voia sorții în curtea blocului de ani buni, prin care crează... Mai Mult » « Less Information

Str. Botanica Veche 10

Lada cu sticle din plastic 0 Problemă actuală

13:05 Sep 11, 2018

Buna ziua, Linga blocul locativ situat pe strada Decebal 19 (aproape de scara 1) este o lada pentru sticle din plastic (vedeti poza). Anterior... Mai Mult » « Less Information

str. Decebal 19, scara 1

Свалка вдоль дороги. 0 Problemă actuală

11:44 Aug 14, 2018

Кучи мусора за машинами вдоль Каля Басарабией (на стороне речки) напротив оптового сельхоз рынка. Работники рынка используют берег речки как... Mai Mult » « Less Information

Каля Басараией напротив оптового сельхоз рынка.

Curg deseuri din canalizare repetat 0 Problemă actuală

01:01 Aug 14, 2018

Buna ziua! Vis-a-vis de blocul locativ de pe str. Costiujeni 12/3,de partea cealalta a drumului, pe partea viilor si livezilor, este o scurgere... Mai Mult » « Less Information

str. Costiujeni 12/3

1-20 of 457 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.19 57.12%