Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
1-20 of 185 Rapoarte

scurjere apa 3 luni 0 Sugestie

13:39 Feb 20, 2019

miorita 5/2 scurjere de apa din pamint nu se repapa 3luni cind e frig se formeaza un stra gros de geata Mai Mult » « Less Information

CHISINAU Miorita 5/2

drum necuratit de gheata 0 Problemă actuală

01:29 Jan 22, 2019

Traficul din partea dreapta a supermarketului Velmart, din strada C. Brancusi este foarte ingreunat din cauza ca din blocul supermaketului curge... Mai Mult » « Less Information

C. Brincusi

Teava sparta 0 Problemă actuală

13:16 Dec 08, 2018

Buna ziua , ieri am avut un incident in sectorul centru de la etajul 3 a inundat peretele si podul la etajul 2 si 1, am sunat la ei chiar batut... Mai Mult » « Less Information

Centru d cantemir

Канализационный люк 0 Problemă actuală

12:51 Nov 20, 2018

Добрый день. По адресу Куза-Водэ 19/8 возле первого подъезда на дороге во дворе отсутствует крышка от канализационного люка, что представляет... Mai Mult » « Less Information

Cuza-Voda 19/8

Lucrarile nefinisate (apa+canalizare) str.A.Doga 0 Problemă actuală

01:41 Nov 19, 2018

In timpul lucrarilor (apeduct) de pe str.Andrei Doga 30-34, a fost sapate gropi inca in septembrie. Lucrarile sunt stopate, iar gropele au ramas.... Mai Mult » « Less Information

str.A.Doga, 32-34

Scurgeri de apa + deseuri! 0 Problemă actuală

13:42 Oct 09, 2018

Buna!, desi nu e buna deloc. Ma numesc Ion! Eu si inca un vecin din blocul de pe str. Albisoara 80/4, scara 1 avem mereu podul si peretii din... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Albisoara 80/4, scara 1

Inundari de pe acoperis in perioade ploioase 0 Problemă actuală

22:33 Oct 03, 2018

Buna ziua, suntem locatari ai blocului locativ de pe str. Liviu Deleanu 11, scara 2 , si suntem sistematic inundati de catre etajul tehnic din... Mai Mult » « Less Information

str. Liviu Deleanu 11, ap.71

Scurgeri de apa pe drum... 0 Problemă actuală

13:02 Sep 23, 2018

Buna ziua. De vre-o 7-9 zile curge apa(incet si sigur) de sub asfalt. V-am scris vre-o saptamina in urma in privinta acestei scurgeri. Atunci... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Costiujeni 14/4 si 15/1

Calea Ieșilor 10/1 0 Problemă actuală

13:49 Sep 19, 2018

На участке появилась утечка, пока большая лужа в траве, держите на контроле. Место указал на карте. Mai Mult » « Less Information

Calea Ieșilor 10/1

Apa Murdara si tevi sparte 0 Problemă actuală

13:32 Sep 19, 2018

Mai multi ani la rand pe stradela 2 florarii se repara tevile in mod neprofesionist si se sparg in scurt timp,apa in toata ograda!! Insuportabil... Mai Mult » « Less Information

strdela 2,florării 3

Scurgeri de apa pe drum... 0 Problemă actuală

13:12 Sep 17, 2018

Buna ziua. De vre-o 2 zile curge apa(incet) de sub asfalt. Probabil nu e urgenta majora, insa va trebui de reparat/rezolvat scurgerea respectiva.... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Costiujeni 14/4 si 15/1

Inundație Miron Costin 16 0 Problemă actuală

12:18 Sep 16, 2018

Bună ziua In subsolul casei pe adresa Chișinău, Miron Costin 16, scara 7 sa spart țeava și inundă subsolul. Cel mai interesat fapt este că... Mai Mult » « Less Information

Chișinău Miron Costin 16 scara 7

scurgerea apei 0 Problemă actuală

10:42 Sep 14, 2018

Buna ziua, de doua saptamini sunam la APA CANAL, pentru a se apropia sa solutioneze problema noastra. In aceste doua saptamini curge apa incontinuu,... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, strada Cosnita 8

Scurgeri de apa pe drum, incet si sigur... 0 Problemă actuală

23:23 Sep 12, 2018

Buna ziua. Curge apa incet dar sigur, de simbata 8.09.18, pe bvd-ul Dacia 28-30, pe drumul care merge spre gradinita de copii nr.71, intre... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bulevardul Dacia 28-30

Curg deseuri din canalizare repetat 0 Problemă actuală

01:01 Aug 14, 2018

Buna ziua! Vis-a-vis de blocul locativ de pe str. Costiujeni 12/3,de partea cealalta a drumului, pe partea viilor si livezilor, este o scurgere... Mai Mult » « Less Information

str. Costiujeni 12/3

oras lasat sa se degradeze 0 Problemă actuală

01:44 Aug 10, 2018

pe str Belinschi iar e avariere la apeduct.De ieri seara s-a inchis apa la o regiune mare si nu mai vreti sa reperati.am telefonat si s-a spus... Mai Mult » « Less Information

Chisinau,str Belinschi

Пересечение улиц Вадулуйводская и Владимиреску течет вода 0 Problemă actuală

13:57 Aug 03, 2018

Несколько недель. Размывает дорогу. Апэ канал, не принимает заявку, говорят, что это грунтовые воды. Звоните в примэрию. Mai Mult » « Less Information

Кишинев. Пересечение улиц Вадулуйводская и Владимиреску

Scurgere de apa din canalizare 0 Problemă actuală

01:43 Aug 03, 2018

De citeva zile curge apa din groapa de canalizare aflata pe carosabil linga bordura la cercul str. A.Russo - Ginta Latina - M. Manole, mai exact... Mai Mult » « Less Information

str. M.Manole - colt str. Ginta Latina (la cerc, mai jos de Green Hills)

Apa in subsolul blocului locativ de mai multi ani cu purici paduchi guzgani si tintari 0 Problemă actuală

13:25 Jul 31, 2018

Buna ziua ! De un an de zile noi locatarii de pe str M Sadoveanu 14 ne confruntam cu problema apelor de sub fundamentul blocului. Va prezint... Mai Mult » « Less Information

Chisinau str M Sadoveanu 14 scara 5

1-20 of 185 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.11 57.12%