Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
1-20 of 487 Rapoarte

Bariera loc parcare in curte 1 Problemă actuală

01:47 Feb 28, 2019

Buna ziua in curtea de pe starda Milescu Spataru 1 colt cu Ginta latina sun instalate multiple bariere pentru loc de parcare ilegal.Rog să le... Mai Mult » « Less Information

Str. Milescu Spataru 1

Pavaj distrus. Priviti FOTO. 0 Problemă actuală

01:44 Feb 25, 2019

Dupa lucrari cu apeduct (sau si acolo, nu stiu), pavaj a lasat nefinisat. Citeva luni a trecut nici o pu... Nimeni nu au facut nica!. Oameni... Mai Mult » « Less Information

str. Albisoara 84/6 (+ 84/6, pina la statia de troleibuzelor № 21,23)

Constructii neautorizate 0 Problemă actuală

13:35 Feb 21, 2019

Constructii neautorizate Mai Mult » « Less Information

calea iesilor 16/6

Propuneri concrete referitor la modernizarea capitalei 0 Sugestie

12:28 Feb 03, 2019

Multstimate Domnule Primar General de Chișinău! Din informația ajunsă la urechile mele, locuitor al metropolei moldave, am înțeles că sunteți... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, str. Metropolitul Dosoftei 97/3 apt.18

Constructie ilegala 0 Sugestie

13:56 Feb 01, 2019

Constructia unui nou bloc la distanta de 9 m de la geamurile locatarilor cladirii cu 5 etaje,lezarea drepturilor locatarilor si crearea de pericol... Mai Mult » « Less Information

str. Kiev 16/1

несоблюдение противопожарной безопасности на мансарде 1 În aşteptare

11:44 Jan 22, 2019

Добрый день! По адресу Сучевица 41 я являюсь собственником квартиры мансардного типа, находящейся на 6 этаже. Квартиры не сданы в эксплуатацию,... Mai Mult » « Less Information

str. Sucevita.41 etaj 6 mansarda

Servicii ne calitative la preturi umflate 0 Sugestie

11:44 Jan 16, 2019

Aplp 54/167 nu se ocupa cu deservire blocurilor, ei numai colectiaza bani si procura masini in fiecare an. Velenciuc Viorel se plimba cu CRV.... Mai Mult » « Less Information

mirce cel Batrin, 7

антена компании оранж напротив окна 0 Problemă actuală

13:40 Dec 05, 2018

антена компании оранж напротив окна.напротив моего окна по улице Мария-Драган 38/2 кв.6 на фонарном столбе установили антену компании оранж.антена... Mai Mult » « Less Information

Marai-Dragan 38/2 ap.6

антена компании оранж напротив окна 0 Sugestie

13:40 Dec 05, 2018

антена компании оранж напротив окна.напротив моего окна по улице Мария-Драган 38/2 кв.6 на фонарном столбе установили антену компании оранж.антена... Mai Mult » « Less Information

Marai-Dragan 38/2 ap.6

Bariera instalata neautorizat in spatiu public. 0 Problemă actuală

13:33 Nov 25, 2018

Bariera instalata neautorizat in spatiu public. Mai Mult » « Less Information

Dimo 4/1

parcare ilegala 0 Problemă actuală

13:54 Nov 15, 2018

Luati masuri!! de ce s-a distrus gazonul si copaceii din zona verde? Au turnat beton peste zona verde!!! Mai Mult » « Less Information

Dacia 8

parcare ilegala 0 Problemă actuală

13:25 Nov 12, 2018

A fost distrusa o parte din zona verde, inclusiv a fost defrisat un copac si transformata in parcare. Mai Mult » « Less Information

Dacia 8

Ingradirea ilegală și abuzivă a spațiului public 0 Problemă actuală

23:41 Oct 17, 2018

Buna seara. Pe adresa Tudor Strisca 8/3 a fost instalat ilegal gard ce închide accesul la drum public. Mai mult ca atît, copii si mamele cu... Mai Mult » « Less Information

Tudor Strica 8/1

Ingradirea spațiului public ABUZIV 0 Problemă actuală

23:23 Oct 17, 2018

Buna seara. Pe adresa Tudor Strisca 8/3 a fost instalat ilegal gard ce închide accesul la drum public. Mai mult ca atît, copii si mamele cu... Mai Mult » « Less Information

Tudor Strica 8/1

Незаконное использование газовых балонов!!!! 0 Problemă actuală

13:18 Oct 07, 2018

В некоторых квартирах жильцами незаконно установлены газовые балоны и газовые плиты - необходимо провести инспекцию во всём доме с целью недопущения... Mai Mult » « Less Information

Moldova, Chisinau, N.Costin 61/2

Garaj metalic instalat abuziv, din care emana un miros intepator 0 Problemă actuală

13:02 Oct 07, 2018

strada Academician Andrei Saharov, nr. 1, sector Riscani instalat in perimetrul ograzii un garaj metalic, de culoare cafenie - rosu metalic,... Mai Mult » « Less Information

str. Academician Andrei Saharov 1

instalatie neautorizata 0 Problemă actuală

13:32 Oct 04, 2018

in ograda scarii a fost instalat un garaj improvizat cu bariera de acces si acoperis. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Liviu Deleanu 9/2

Bariera care limiteaza accesul 0 Problemă actuală

01:32 Sep 26, 2018

Pe strada Valea Crucii 26, sunt instalate 2 bariere in spatiul public, care limiteaza accesul locatarilor la blocul locativ. Va rog sa luati... Mai Mult » « Less Information

str. Valea Crucii 26

Bariera instalata ilegal 0 Problemă actuală

13:25 Sep 25, 2018

La blocul locativ din str.Valea Crucii 26 sunt instalate 2 bariere care blocheaza accesul locatarilor. Aceste bariere sunt inchise la orele... Mai Mult » « Less Information

str. Valea Crucii 26

1-20 of 487 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.22 57.12%