Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
1-8 of 8 Rapoarte

Reparati strada Colonita si stradela Colonita 0 Problemă actuală

01:17 May 01, 2018

Aceasta strada nu a fost reparata de mai multi ani. Sunt multe gropi. Cu masina se merge foarte greu. Copii nu pot sa se plimbe cu bicicleta... Mai Mult » « Less Information

str. Colonita

Незаконные крыши,полеты и строения ,Болгарская 105 0 Problemă actuală

13:33 Jan 12, 2017

Добрый вечер! В Кишиневе ,по ул. Болгарская 105 ,находиться здание архитектурной ценности , облепленное незаконными пристройками ,ролетами,крышами,заняли... Mai Mult » « Less Information

Болгарская 105

Zero atentie de la autoritati 0 Problemă actuală

13:37 Jan 09, 2015

Are de gind cineva sa lucreze asupra informatiei prezentate acum jumatate de an ?!? http://alerte.md/reports/view/6492 http://alerte.md/reports/view/6529 Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Cimitirul Armenesc

Drum cu cratere in Cimitirul Sfântul Lazăr 0 Problemă actuală

14:23 Aug 18, 2014

Buna ziua, Sunt portiuni de drum deteriorate, pline cu cratare, in Cimitirul Sfântul Lazăr din Chișinău, care sunt chiar la intrarea in cimitir,... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Doina 201

Monument 0 Problemă actuală

13:57 Aug 17, 2014

E posibil ca monumentul lui G.Vieru din cimitirul central sa fie iluminat pe timp de noapte? Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Armenească 1

1-8 of 8 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.22 57.12%