Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
1-20 of 183 Rapoarte

Semafor defect 0 Problemă actuală

01:51 Feb 09, 2019

Butonul semaforului pietonal vis-a-vis de centrul "Zorile" nu lucreaza Mai Mult » « Less Information

Calea Iesilor 8

Semafor stricat 0 Problemă actuală

01:48 Feb 08, 2019

Butonul semaforului pietonal vis-a-vis de Calea Iesilor 8 nu functioneaza. Mai Mult » « Less Information

Calea Iesilor 8, Zorile

Samafor 0 Problemă actuală

13:53 Feb 01, 2019

Buna seara...tin sa va informez ca butonul semaforului cu comanda de la statia Campusul academic, str. Miorita-nu functioneaza....trecerea este... Mai Mult » « Less Information

Chisinau,str. Miorita sectorul centru, statia Campusul Academic

Светофор на углу улиц Tudor Strisca, Independentei, Hriso Boteva 0 Problemă actuală

13:47 Jan 29, 2019

После установки светофора, время проезда перекрестка увеличилось в разы, чем до его установки.Решите проблему с расширением дороги Tudor Strisca... Mai Mult » « Less Information

Moldova,Chisinau, перекресток Tudor Strisca-Independentei

Ambuteieaje Hriso Botev/Independentei si Cuza Voda / Grenoble 0 Problemă actuală

13:02 Jan 29, 2019

Dupa instalarea semafoarelor la intersectiile Hristo Botev cu Independentei si Cuza Voda cu Grenoble,au crescut foarte mult abmuteieajele pe... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Cuza Voda

Новый светофор на Гренобля угол Кузэ Водэ 0 Problemă actuală

10:04 Jan 15, 2019

Новый светофор на Гренобля угол Кузэ Водэ, прямо таки нет слов.. С Кузэ Водэ на верх на лево обычно идет 4-5-6 машин, на право чуть больше 10... Mai Mult » « Less Information

Гренобля угол Куза Водэ

Ambuteiaj infernal din cauza semaforului instalat recent la intersectia Hristo-Botev/Independentei/Tudor Strisca 0 Problemă actuală

01:37 Dec 28, 2018

Din cauza semaforului instalat recent la intersectia strazilor Hristo-Botev/Independentei/Tudor Strisca se formeaza ambuteiaj imens. De pe str.... Mai Mult » « Less Information

Hristo Botev

Semafor defectat 0 Problemă actuală

13:40 Oct 31, 2018

Semaforul din strada Calea Iesilor 51(statia La Izvor) este defectat,butonul nu funcționează, de trecut strada in orele de vârf e imposibil... Mai Mult » « Less Information

Str Calea Iesilor 51

Semafor stricat 0 Problemă actuală

01:31 Oct 25, 2018

Buna dimineata, va rog sa solutionati problema traficului la intersectia Grenoble cu Traian, nu lucreaza semaforul corect de 2 zile si sofierii... Mai Mult » « Less Information

Grenoble intersectie cu Traian

Semafor pietonal- bd. Dacia/ str. Cuza Vodă 0 Problemă actuală

13:42 Oct 22, 2018

Buna ziua, Nu funcționează semaforul pietonal la intersecție. Solicit remedierea acestea. O zi bună! Mai Mult » « Less Information

Bd. Dacia si Cuza Vodă

semafor pentru pietoni defectat 0 Problemă actuală

13:43 Oct 17, 2018

la intersectia bd. Dacia cu bd. Cuza Voda nu lucreaza semaforul pentru pietoni Mai Mult » « Less Information

chisinau, bd. Dacia 34

semafor pentru pietoni defectat 0 Problemă actuală

11:21 Oct 17, 2018

trecerea de pietoni bd. Dacia-Cuza Voda nu functioneaza semaforul pentru pietoni Mai Mult » « Less Information

Dacia-Cuza Vofa

Pericol de accidente 0 Problemă actuală

13:26 Sep 18, 2018

La intersecția dată este un flux mare de automobile din toate direcțiile, astfel crește riscul de accidente și se formează ambuteiaje. Este... Mai Mult » « Less Information

Liviu Deleanu intersecție cu șos. Balcani

Ambuteiaj 0 Problemă actuală

01:13 Sep 13, 2018

Nu functioneaza semaforul si e ambuteiaj mare ...Dacia cu CUza VOda Mai Mult » « Less Information

Dacia intersectie cu Cuza Voda

Nu lucreza correct semaforul. 0 Problemă actuală

13:42 Sep 05, 2018

Nu lucreza correct semaforul.Pentru pietonii il da numai 16 secunde. Mai Mult » « Less Information

G.Vieru 1

Polițist recurent pe stradă P. Ungureanu 1 Problema soluţionată

13:59 Aug 30, 2018

La trecerea de pietoni de lângă liceu "Vasile Lupu" trebuie să se stabilească un obstacol - Polițist recurent pe stradă P. Ungureanu. Deoarece... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. P. Ungureanu

Lipsa semafoarelor pietonale 0 Problemă actuală

13:50 Aug 28, 2018

La intersecția străzilor s. Independentei cu b. Cuza Voda lipsesc semafoarele pietonale din toate 4 treceri de pietoni. din 8 semafoare necesar... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, intersectie Independentei cu Cuza voda

Indicator informativ 0 Problemă actuală

13:40 Aug 08, 2018

Intersecția Grenoble cu bd. Traian - a dispărut indicatorul informativ ( cartonașul cu Săgeata verde) de pe semafor și din acest motiv se formează... Mai Mult » « Less Information

Grenoble

Buton pentru pietoni nefunctional 0 Problemă actuală

13:33 Jul 20, 2018

Semaforul pentru pietoni de pe str.Studentilor, in dreptul Universitatii tehnice – butonul pentru pietoni din partea statiei de troleibuz nu... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Studentilor, in regiunea Universitatii Tehnice

1-20 of 183 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.22 57.12%