Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
1-20 of 398 Rapoarte

Tomberon deteriorat 3 Problema soluţionată

01:15 Mar 18, 2019

Bună ziua, în blocul de pe str. Nicolae Costin 65/3, scara nr.6, a intervenit o problemă. În urma discuțiilor cu locatarii acestui bloc, am... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Nicolae Costin 65/3, scara 6

Strada Grenoble-filiala gunoistei Tantareni 0 Problemă actuală

01:36 Feb 15, 2019

1.Statia Finala de Troleibuze -Gunoaie 2.Blocul de locuit de langa Hidrometeo-Gunoaie sub arbusti 3.Statia str. Petru Ungureanu-Gunoiste in... Mai Mult » « Less Information

Grenoble

Mizerie pe drum de la santier de constructie de pe strada Zaikin 0 În aşteptare

10:53 Feb 06, 2019

Santierul de constructie de pe str. Ivan Zaikin 76/3 produce mizerie pe drumul adiacent. Camioanele ce intra si ies de pe acest santier au umplut... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Ivan Zaikin 76/3

Propuneri concrete referitor la modernizarea capitalei 0 Sugestie

12:28 Feb 03, 2019

Multstimate Domnule Primar General de Chișinău! Din informația ajunsă la urechile mele, locuitor al metropolei moldave, am înțeles că sunteți... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, str. Metropolitul Dosoftei 97/3 apt.18

несоблюдение противопожарной безопасности на мансарде 1 În aşteptare

11:44 Jan 22, 2019

Добрый день! По адресу Сучевица 41 я являюсь собственником квартиры мансардного типа, находящейся на 6 этаже. Квартиры не сданы в эксплуатацию,... Mai Mult » « Less Information

str. Sucevita.41 etaj 6 mansarda

Уборка дворов 0 Problemă actuală

13:28 Dec 27, 2018

Убедительная просьба Убрать двор!!!Двор не подметали и не убирали 7 месяцев!!!!Не видели Дворника около 7 Месяцев.Никто не вывозит даже листья!! Mai Mult » « Less Information

Chisinau Str.27 martie1918 bl 3v

Spalatorie auto 0 Problemă actuală

01:27 Dec 11, 2018

Buna ziua! Multstimati responsabili. Am desoperit cu stupoare ca pe bd Mircea cel Batrin se construieste o spalatorie tip self service. Oare... Mai Mult » « Less Information

Mircea cel Batrin

Neevacuarea frunzelor si crengilor uscate 0 În aşteptare

13:18 Nov 28, 2018

De mai mult de o luna, la intrarea in curtea blocului de pe adresa Colina Puskin 15 (aflata in responsabilitatea ÎMGFL-23) nu se evacueaza frunzele... Mai Mult » « Less Information

Strada Colina Puskin 15

curățare și defrișare a arborilor 0 Sugestie

12:47 Nov 22, 2018

crengile de copaci au căzut pe acoperișul clădirii, iar unele dintre ele atârnau deasupra zonei pietonale Mai Mult » « Less Information

str.Mitropolit Varlaam colț cu str.Vasile Alecsandri

Deșeuri,ecologie, Drumuri deteriorate 0 Problemă actuală

10:00 Nov 08, 2018

Bună ziua, vreau să vă aduc la cunoștință faptul că pe str. Cornului 9/1 mai mul de 1 lună de zile nu este măturată curtea casei, gunoiul din... Mai Mult » « Less Information

str. Cornului 9/1

curatenie in oras 0 Problemă actuală

13:45 Nov 07, 2018

Stimate Administratie a Primariei municipale, despre ce fel de curatenie se vorbeste in cadrul sedintelor municipale daca pe strada unde locuiesc... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Haltei

DEȘEURI, CÎINI VAGABONZI 0 Problemă actuală

01:59 Oct 23, 2018

Vă rog mult luați măsuri că deja nu mai este posibil să treci prin preajmă Mai Mult » « Less Information

com. Grătiești str. Prieteniei 6

Vă rog frumos luați măsuri 0 Problemă actuală

13:00 Oct 22, 2018

Domnule primar vă rog luați măsuri că este insuportabil (gunoi, căini vagabonzi, nu este lumină, etc.) Mai Mult » « Less Information

com. Grătiești str. Prieteniei 6

Tomberoane de gunoi 0 Problemă actuală

01:25 Oct 10, 2018

Tomberoanele sunt mereu murdare, supraincarcate si gunoiul de pe jos nu se stringe!!! (Dezordine) Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Ion Vasilenco 38

gunoaie 0 Problemă actuală

13:07 Oct 05, 2018

Iarasi gunoiae si iarba necosita vis-a-vis de Ambasada Poloniei pe str. Grenoble. Gunoaie la statia Terminus pe strada Grenoble in cadrul... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str Grenoble

Catastrofa ecologica 0 Problemă actuală

13:24 Oct 03, 2018

Stimate Domnule Primar Codreanu, Solicitam implicarea Dumneavoastra personala in solutionarea problemei noastre. Compania noastra, Liftmontaj,... Mai Mult » « Less Information

Mesterul Manole 6/4

Curatenie statia METRO, Botanica 0 Problemă actuală

13:42 Oct 02, 2018

Buna ziua, va scriu repetat in privinta curateniei de la statia Metro, Botanica. Rugam serviicle de salubritate sa faca curatenie și sa elibereze... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, bd. Dacia, 58/statia de linga Metro

RECLAMATIE 0 Problemă actuală

13:07 Sep 29, 2018

Buna ziua. Astazi 29.09.2018, colaboratorii DVS, care incarca gunoiul la adresa Belgrad 3, au aruncat saci de gunoi din urna pe automobilul... Mai Mult » « Less Information

str. Belgrad 3

Salubrizarea 0 Problemă actuală

12:23 Aug 24, 2018

Gunoistea amplasate drept pe carosabil in intersectie si extrem de aproape de bloc locatar. Prin auzite din cauza ca in apropiere sa construit... Mai Mult » « Less Information

Chisinau:Buiucani:Ion Pelivan.32/3

1-20 of 398 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.19 57.12%