Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
1-20 of 267 Rapoarte

Canalizare 0 Sugestie

01:45 Feb 28, 2019

Buna ziua. In sectorul Riscani , strada Cringului 12 scara 4, curge apa in subsol din teva de canalizare. IMGFL 18 nu face nimic pentru rezolvarea... Mai Mult » « Less Information

Chisinau.Cringului 12 scara 4

Aruncă deșeuri 0 Problemă actuală

13:43 Feb 19, 2019

Rog să luați măsuri cu persoanele care aruncă deșeuri din automobil pe străzile orașului.(str. Academicean Natalia Gheorghiu) Skoda culoarea... Mai Mult » « Less Information

str. Academicean Natalia Gheorghiu

Aruncă deșeuri 0 Problemă actuală

13:43 Feb 19, 2019

Rog să luați măsuri cu persoanele care aruncă deșeuri din automobil pe străzile orașului.(str. Academicean Natalia Gheorghiu) Skoda culoarea... Mai Mult » « Less Information

str. Academicean Natalia Gheorghiu

Мусор вдоль русла реки 0 Problemă actuală

13:05 Feb 19, 2019

К сожалению вдоль реки никто не убирает. Такое ощущение как будто свалка, а не берег речки. Mai Mult » « Less Information

Ghioceilor 2

Strada Grenoble-filiala gunoistei Tantareni 0 Problemă actuală

01:36 Feb 15, 2019

1.Statia Finala de Troleibuze -Gunoaie 2.Blocul de locuit de langa Hidrometeo-Gunoaie sub arbusti 3.Statia str. Petru Ungureanu-Gunoiste in... Mai Mult » « Less Information

Grenoble

Gunoi de constructie la intersectia strazilor. FOTO. 1 Problemă actuală

13:09 Feb 11, 2019

La strada Uzina, coordinatele pe harta. Cineva regular sa discarca aici gunoi de constructie!!! Mai Mult » « Less Information

Strada Uzinelor (coordinate sunt indicate pe harta)

Mizerie pe drum de la santier de constructie de pe strada Zaikin 0 În aşteptare

10:53 Feb 06, 2019

Santierul de constructie de pe str. Ivan Zaikin 76/3 produce mizerie pe drumul adiacent. Camioanele ce intra si ies de pe acest santier au umplut... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Ivan Zaikin 76/3

Propuneri concrete referitor la modernizarea capitalei 0 Sugestie

12:28 Feb 03, 2019

Multstimate Domnule Primar General de Chișinău! Din informația ajunsă la urechile mele, locuitor al metropolei moldave, am înțeles că sunteți... Mai Mult » « Less Information

Chișinău, str. Metropolitul Dosoftei 97/3 apt.18

problema ecologica str Petricani 36 0 Problemă actuală

13:09 Jan 28, 2019

Buna ziua.Este imposibil de respirat in or.Chisinau, str Petricani 36 . Pe aceasta adresa se afla autoserice cu statie de alimentare. In fiecare... Mai Mult » « Less Information

str Petricani 32-36

Sectorul Riscani, Street. Florilor 16/2 0 Problemă actuală

13:44 Jan 15, 2019

Raportez ca in preajma blocului Florilor 16/2 nu se intreprind masuri de curatare a curtilor. Este groaznic de mers pe jos. Vad rugam cit mai... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Florilor 16/2

Александреску 17, забита канализация 0 Problema soluţionată

13:05 Dec 28, 2018

А многоквартирном доме по адресу Г. Александреску 17, находящемся на балансе I.M.G.F.L. 13, забилась канализация на выходе, так что все нечистоты... Mai Mult » « Less Information

G. Alexandrecu 17, 3-4 подъезды.

Neevacuarea frunzelor si crengilor uscate 0 În aşteptare

13:18 Nov 28, 2018

De mai mult de o luna, la intrarea in curtea blocului de pe adresa Colina Puskin 15 (aflata in responsabilitatea ÎMGFL-23) nu se evacueaza frunzele... Mai Mult » « Less Information

Strada Colina Puskin 15

parcare ilegala 0 Problemă actuală

13:54 Nov 15, 2018

Luati masuri!! de ce s-a distrus gazonul si copaceii din zona verde? Au turnat beton peste zona verde!!! Mai Mult » « Less Information

Dacia 8

parcare ilegala 0 Problemă actuală

13:25 Nov 12, 2018

A fost distrusa o parte din zona verde, inclusiv a fost defrisat un copac si transformata in parcare. Mai Mult » « Less Information

Dacia 8

Deșeuri,ecologie, Drumuri deteriorate 0 Problemă actuală

10:00 Nov 08, 2018

Bună ziua, vreau să vă aduc la cunoștință faptul că pe str. Cornului 9/1 mai mul de 1 lună de zile nu este măturată curtea casei, gunoiul din... Mai Mult » « Less Information

str. Cornului 9/1

petitie 0 Problemă actuală

11:47 Nov 05, 2018

In fapt, locuiind la primul etaj in cladire de locuit situata pe adresa: mun.Chisinau, str. Alecu Russo 63/3, ap.37, eu ma confrunt cu o mare... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Alecu Russo 63/3

Свалка мусора. 0 Problemă actuală

01:38 Nov 01, 2018

Кучи мусора на берегу речки и в самой речке. Mai Mult » « Less Information

str. Tabacaria Veche

drum neautorizat, aruncare gunoi 0 Problemă actuală

13:14 Oct 22, 2018

Cineva a facut un drum de acces suplimentar (fara pietris sau asfalt, doar pamant) cu un greder in vara acestui an. Atasez harta din Google... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Iazului - iesirea spre Gratiesti

Vă rog frumos luați măsuri 0 Problemă actuală

13:00 Oct 22, 2018

Domnule primar vă rog luați măsuri că este insuportabil (gunoi, căini vagabonzi, nu este lumină, etc.) Mai Mult » « Less Information

com. Grătiești str. Prieteniei 6

1-20 of 267 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10062 3.16 57.12%