Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 18, 2014 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-5 of 2976 Reports

Categories

Comerţ

Loc public ocupat ilegal 0 Actual

23:15 Apr 18, 2014

Linga terenul de joaca pentru copii, din curtea de pe str. Zelinschii 38/1 - 38/2, s-a deschis terasa-bar pe terenul adiacent clubului de noapte... More Information » « Less Information

Chisinau, str. Zelinschii 38/1 - 38/2

Gherete problema 0 Actual

12:55 Apr 18, 2014

De ce a fost autorizata instalatia gheretelor de Pasti in apropierea drumului?! Din cauza ca acestea sunt situate in nemijlocita apropiere cu... More Information » « Less Information

Chisinau, bd. Mircea cel Batrin 2/2

Strada inundata 0 Actual

13:53 Apr 17, 2014

Pe str. Ismail 99, linga Fabrica de Piele SA, sub pod - pe ambele parti ale podului, s-a astupat gura de canalizare si s-a acumulat apa atit... More Information » « Less Information

mun. Chisinau, str. Ismail 99

Categories

Drumuri

Drum distrus in cartier 1 Pending

13:35 Apr 17, 2014

Buna ziua, As vrea sa raportez despre un drum distrus. E vorba despre str. Ion Voda Viteazul (Botanica), drumul nu a fost reparat de ani buni.... More Information » « Less Information

Chisinau, str. Ioan Voda Viteazul 177

Categories

Drumuri

Asfalt deteriorat 0 Actual

01:40 Apr 17, 2014

Este deteriorat asfaltul, sunt gauri si adancituri in asfalt, in care poti nu doar sa te impiedici, poti ramanea cu masina stricata! Rugam sa... More Information » « Less Information

Chisinau, str. Miorita 11, Miorita 5/2, Miorita 9/1, Miorita 5/1

1-5 of 2976 Reports
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
2976 2.53 79.27%