Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 17, 2014 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-5 of 2974 Reports

Strada inundata 0 Actual

13:53 Apr 17, 2014

Pe str. Ismail 99, linga Fabrica de Piele SA, sub pod - pe ambele parti ale podului, s-a astupat gura de canalizare si s-a acumulat apa atit... More Information » « Less Information

mun. Chisinau, str. Ismail 99

Categories

Drumuri

Drum distrus in cartier 1 Pending

13:35 Apr 17, 2014

Buna ziua, As vrea sa raportez despre un drum distrus. E vorba despre str. Ion Voda Viteazul (Botanica), drumul nu a fost reparat de ani buni.... More Information » « Less Information

Chisinau, str. Ioan Voda Viteazul 177

Categories

Drumuri

Asfalt deteriorat 0 Actual

01:40 Apr 17, 2014

Este deteriorat asfaltul, sunt gauri si adancituri in asfalt, in care poti nu doar sa te impiedici, poti ramanea cu masina stricata! Rugam sa... More Information » « Less Information

Chisinau, str. Miorita 11, Miorita 5/2, Miorita 9/1, Miorita 5/1

Nu functioneaza stalpii de lumina 0 Pending

01:33 Apr 17, 2014

Nu functioneaza stilpii de lumina in sectorul Telecentru, pe str. Miorita 5/2, in fata scarii 1 si din partea apropiata casei nr. 9/1. Deasemenea... More Information » « Less Information

Chisinau, str. Miorita 5/2, Str. Miorita 9/1, Str. Miorita 5/1

Categories

Drumuri

Lipsa trotuarului pentru pietoni 0 Pending

23:19 Apr 16, 2014

Stimati responsabili va scrim din partea locatarilor care locuiesc in perimetrul fostului bazin "Iunosti" .In fata acestui bazin nu exista trotuar... More Information » « Less Information

Chisinau, str. Trandafirilor 13/2

1-5 of 2974 Reports
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
2974 2.53 79.32%