Problema soluţionată

Iluminare stradala.

11:41 Apr 25 2016 Chisinau, Str. Butucului Sectorul : Botanica

Descriere
Buna ziua. Ma numesc Vasile si as vrea sa anunt o problema cu iluminarea de pe str. Butucului. Minim la 3 stilpuri becurile sunt defecte. Rog rezolvarea problemei, de la casele de pe acest sector de drum sunt multi copii care se joaca in parcul de peste drum.
Multumesc, o zi buna va doresc!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Comentarii
ÎMREI „LUMTEH” (May 27 2016)
ÎMREI „LUMTEH” vă relatează că iluminarea publică de pe adresa respectivă a fost restabilită la data de 17.05.16.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Galagie

01:13 May 13, 2012

Chisinau str. Butucului 14, 0.02 Kms

Iluminare

12:30 Feb 06, 2019

Chisinau, Str. Constantin Brancusi, 0.03 Kms

Becuri necalitative schimbate!

11:59 Jul 25, 2016

Chisinau, Str. Butucului 14, 0.04 Kms

Iluminare (bec defect)

12:08 Feb 17, 2016

Chisinau, str. Butucului 14, 0.05 Kms

Drum deteriorat.

13:32 May 04, 2015

Chisinau, Str. Butucului 12, 0.05 Kms