Problema soluţionată

Перегорела лампа освещения на столбе

13:23 Apr 29 2016 Московский проспект 20/4 Sectorul : Rîşcani

Descriere
Уже более недели не горит лампа на столбе освещения у первого подъезда дома 20/4 на Московском проспекте.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
ÎMREI „LUMTEH” (May 19 2016)
ÎMREI „LUMTEH” vă relatează că iluminarea publică de pe adresa respectivă a fost restabilită la data de 17.05.16.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Перегорела лампа уличного освещения

23:20 Apr 10, 2017

bd. Moscova 20/4, 0 Kms

Освещение двора

13:04 Sep 07, 2018

Московский пр. 20/4, 0 Kms

Перегорела лампа уличного освещения

13:50 Mar 06, 2019

Московский пр. 20/4, 0 Kms

Перегорела лампа уличного освещения

23:56 Jun 14, 2017

bd. Moscova 20/4, 0 Kms

Demolarea neautorizata a pereților în bloc locativ. Chisinau, bd Moscova 20/4, ap.40

12:41 Sep 11, 2017

Chișinău, bd. Moscova 20/4, ap.31 si ap.40, scara 3, etajul 1 si etajul 4., 0.02 Kms