Problema soluţionată

Copac Uscat

13:23 May 14 2016 Trandafirilor 15 Sectorul : Botanica

Descriere
Un an in urma am solicitat defrisarea unui copac complet uscat care este drept in statia de asteptare insa nici dupa un an de zile acest lucru nu sa facut de ce asa o indiferenta si o neseriozitatea fata de cele expuse pe aceasta pagina ?

http://alerte.md/reports/view/8607
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Haruta Eleferii

Funcţie: Director Asociatia "Spatii Verzi"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Spaţii Verzi

Buget: 48454 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
Spații verzi (May 18 2016)
De către Serviciul specializat al spațiilor verzi Botanica a fost defrișat arborele respectiv.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Copac uscat

13:40 Jul 02, 2015

Trandafirilor 15, 0 Kms

semafor defect

21:17 Feb 09, 2011

Chisinau, str. Trandafirilor, vis-a-vis de parcul de distractii, 0.01 Kms

Lipsa drumului pentru pietoni

13:03 Apr 10, 2016

Chisinau, str. Valea Trandafirilor, 0.01 Kms

Не работает кнопка на светофоре.

13:20 Dec 02, 2012

Chisinau, str. Trandafirilor, vis-a-vis de parcul de distractii, 0.02 Kms

Copaci Uscati

13:25 May 14, 2016

Trandafirilor 15, 0.03 Kms