Problema soluţionată

Becuri necalitative schimbate!

11:59 Jul 25 2016 Chisinau, Str. Butucului 14 Sectorul : Botanica

Descriere
Buna ziua.
Rog sa fie puse becuri calitative in fata blocurilor de pe str. Butucului 12/14/16. Link-ul de mai jos e sesizarea trecuta care am postat-o, ms pentru rapiditatea rezolvarei problemei, dar dupa 2 zile cum ati rezolvat problema, un bec din cele 2 schimbate iar s-a ars.
Multumesc o zi buna!

http://alerte.md/reports/view/10337
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Comentarii
ÎMREI ,,LUMTEH" (Aug 15 2016)
ÎMREI „LUMTEH” vă relatează că iluminarea publică de pe adresa respectivă a fost restabilită la data de 09.08.16.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Iluminare (bec defect)

12:08 Feb 17, 2016

Chisinau, str. Butucului 14, 0.01 Kms

Service Auto neautorizat

11:38 Mar 10, 2016

Chisinau, Str. Butucului 14a, 0.01 Kms

Galagie

01:13 May 13, 2012

Chisinau str. Butucului 14, 0.02 Kms

Iluminare

12:30 Feb 06, 2019

Chisinau, Str. Constantin Brancusi, 0.02 Kms

Iluminare stradala!

13:58 Jul 12, 2016

Chisinau, Str. Butucului 14, 0.02 Kms