Problema soluţionată

Мусорный контейнер на дороге

13:30 Jul 27 2016 Chisinau, Str. Ion Pruncul Sectorul : Rîşcani

Descriere
Мусорный контейнер на дороге возле MediaSecuriti
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Maniv Tudor

Funcţie: Director Regia "Autosalubritate"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Autosalubritate

Buget: 1400 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
Brettvoill (Aug 3 2017)
wh0cd512567 pilex astelin buy colchicine 0.6mg
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipseste zebra

15:06 Dec 05, 2011

Chisinau, str. Ion Pruncul intersectie Petru Rares, 0.03 Kms

Fara iluminare

10:08 Oct 10, 2011

Chisinau, Colina Puskin 4- Colina Puskin 10, 0.05 Kms

Drumuri

13:05 Apr 17, 2018

Chisina, str Arhanghelul Mihail,36, 0.06 Kms

Solicitam solutionarea problemei cu drumul de pe str.Arhanghelul Mihail

11:51 Apr 19, 2018

Chisinau, str.Arhanghelul Mihail, 0.08 Kms

Problema cu iluminarea strazii

19:29 Sep 26, 2011

Chisinau, str.Colina Puskin, 0.08 Kms