Problema soluţionată

Освещение

22:37 Oct 3 2016 Кишинев, улица Пушкина пересечение ул Космонавтов Sectorul : Centru

Descriere
Не горит фонарь на ул Космонавтов на входе во двор ул Пушкина, 50, также не освещается первый и второй подъезды дома ул Пушкина, 50.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
ÎMREI „LUMTEH” (Oct 12 2016)
ÎMREI „LUMTEH” vă relatează că iluminarea publică de pe adresa respectivă a fost restabilită la data de 11.10.16.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Строительные работы

11:06 Feb 14, 2018

Сhisinau, str.Пушкин 52а и Кожбук 3а, 0.02 Kms

Stația de autobuse in stare rea

01:30 Feb 06, 2014

Chișinău, str. Puskin 50, 0.02 Kms

Plop problema

13:09 Mar 09, 2014

Chisinau, str. Puskin 50A, 0.02 Kms

во дворе нет урн

13:18 Nov 16, 2012

Chisinau str. Cojbuc 3A, 0.03 Kms

Semafor defect

13:14 Jul 11, 2013

Chișinău, intersectia str. Pușkin cu str.Cosmonauților, 0.04 Kms