Problemă actuală

Разбитый тротуар в центре города

13:57 Dec 26 2016 Chisinau, intersectie str.Constantin Tanase-Grigore Vieru Sectorul : Centru

Descriere
На улице str.Constantin Tanase (возле дома Nr.6/1 по Grigore Vieru) на тротуаре можно сломать ноги о разбитый тротуар. Просьба восстановить.
Спасибо!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei



Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

дорожный знак

13:18 Feb 24, 2014

Министерсво Финансов. поворот на Григоре Виеру, 0.01 Kms

Butonul semafor

18:44 Feb 05, 2014

Chisinau, str. Cosmonautilor inters. bd. Grigorie Vieru, 0.02 Kms

Cuib de viespi

12:09 May 22, 2015

Chisinau, str. Grigore Vieru, 0.03 Kms

Urna fara fund

13:21 Jun 07, 2013

Chisinau, str. Gr. Vieru 8, 0.04 Kms