Problemă actuală

Опасность обвала сооружения

11:41 Jan 5 2017 Chisinau, Gh.Asachi, 66/1 Sectorul : Centru

Descriere
Вдоль пешеходной дорожки вдоль улицы стоит обветшавшее сооружение - крыша старого колодца. Решение: либо снести либо реставрировать/ремонтировать!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: no info

Funcţie: no info
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Curge apa....

01:24 Sep 27, 2017

Gheorghe Asachi 66/1, 0.04 Kms

Разрушенная дорога

11:52 Sep 25, 2018

кишинев, ул. Миорица 5/2, 0.07 Kms

Reţea de canalizare colmatată

13:53 Dec 27, 2012

Chisinau, str. Mioriţa 5/2, 0.08 Kms

Pilon de iluminare stradală

21:06 Apr 22, 2014

Chisinau, str. Miorita 5/2, 0.08 Kms

Scurgere din canalizare

12:20 Apr 23, 2014

Chisinau, str. Miorita 5/2, 0.08 Kms