Problemă actuală

Gunoiste neautorizata

12:16 Mar 9 2017 str. Nicolae Dimo 15/1 Sectorul : Rîşcani

Descriere
Pe strada N. Dimo in spatele casei 15/1 este o constructie, cel mai probabil neautorizata, care a provocat acest confuz cu gunoistea, deoarece are gard asemanator gardurilor amplasate la gunoisti.
Rog sa fie luate masuri de evacuare a gunoiului si de a clarifica situatia cu constructiile cu provenienta dubioasa.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Ilascu Lidia

Funcţie: Sef al Directiei Socio-Ecologice
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Oпасные колодцы

13:16 Nov 24, 2014

Chisinau, str. Dimo, 17/1, 0.02 Kms

Crengi uscate

13:24 Jul 03, 2012

Chisinau, str.N.Dimo 22, 0.04 Kms

отсутствует отопление уже 3 года

13:32 Nov 23, 2012

Chisinau, str. Dimo 17/2, 0.04 Kms

Curtea blocului

10:57 Dec 03, 2014

Chisinau, str. N. Dimo 22, 0.04 Kms

Lipsa iluminarii!

13:32 Nov 25, 2013

Chisinau, str. N.Dimo 22, 24, 0.04 Kms