Problemă actuală

dezastru ecologic

13:15 Apr 13 2017 Independentei 12 Sectorul : Botanica

Descriere
Nu este cale de acces la gunoistea proaspat amenajata, trebuie sa mergem prin glod mereu, nu exista nici o cararusa adecvata. Plus la asta la locul vechi de acumulare a deseurilor sunt citeva camioane de gunoi care sta aruncat si nici nu e posbil de trecut pe acolo , si copaci uscati doboriti , face va rog regula.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Ilascu Lidia

Funcţie: Sef al Directiei Socio-Ecologice
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

copaci taiati

22:53 Nov 24, 2016

Independentei 12, 0 Kms

Lipsa drumului spre tomberoane

13:11 Feb 27, 2017

Independentei 12, 0 Kms

Drum deteriorat

13:52 Apr 04, 2016

Chişinău, str.Independenţei,14/2, 0 Kms

Autospeciala necesita un brezent

22:45 Jul 16, 2015

Chisinau, str. Independentei 12, 0 Kms

Deseuri neevacuate

13:30 Aug 02, 2013

Chisinau, Str. Independenţei 12/1, 14/1, 14/2,, 0.01 Kms