Sugestie

Nu exista trecere de pietoni pe strada Doina cu access direct la parcul din zona

10:49 Apr 20 2017 Chișinău, str. Doina, 59 Sectorul : Rîşcani

Descriere
La intersectia str.Doina si str.Andrei Lupan este nevoie de amenajat o trecere de pietoni pentru ca str. Doina e agglomerata si ca sa traversezi in siguranta trebuie sa astepti minute in sir.

Parcul din zona este in apropiere, sint mame tinere cu copii, ar trebui sa fi asigurat accesul in siguranta la acest parc.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei



Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Curaţarea drumurilor

22:54 Feb 09, 2015

Chişinău, str.Doina, 0.02 Kms

Lipsa iluminarii stradale pe strada DOINA !!!

13:16 Apr 10, 2019

str.Doina pe segmentul intre strazile Solidaritatii si Gradinarilor, 0.07 Kms

Poluarea aerului

13:31 May 30, 2013

Chisinau, str.Podgorenilor 38, 0.11 Kms

Отсуствует уличное освяшение

13:35 Feb 08, 2016

Chisinau, str. L. Damian 12, 0.12 Kms

Отсутсвие освещения !

13:44 Nov 27, 2013

Chisinau , str. L. Damian 12, 0.13 Kms