Problemă actuală

Depozitarea deseurilor fara achitarea serviciilor

01:20 Jun 6 2017 Chisinau, str.Vadul-lui-Voda, 62/4 Sectorul : Ciocana

Descriere
Pe str.Vadul lui Voda, 60; 60/1;62;62/2;62/3 este loc pentru depozitarea deseurilor autorizat Linga punctul termic, si locatarii achita serviciile, dar locatarii cartierului privat str.Codrul cosminului 2-19, in apropierea locului de depozitare arunca neautorizat in gunoistea noastra deseurile.Puneti inca o urna pentru ei si punetii sa achite serviciile adaugatoare. Arunca si crengi si deseuri de constructie, deseuri de la animale. Va rugam sa luati masuri
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gontea Pentru

Funcţie: Director "Directia generala locativ-comunala si amenajare"
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipseste ilumenare in ograda

23:59 Nov 18, 2015

Chisinau, str.Vadul-lui-Voda 62, 0.02 Kms

Parcare pe terenul de joaca a copiilor

13:19 Mar 12, 2018

str.Vadul-lui-Voda, 62/2, 0.02 Kms

iluminarea ograzii-Cablu electric deteriorat

13:45 Apr 25, 2017

Chisinau, str.Vadul-lui-Voda 62/2, 0.03 Kms

lipseste ilumenarea pe terenul de joaca a copiilor

16:50 Sep 26, 2011

Chisinau, str.Vadul lui Voda 62/1 si 62/2, 0.03 Kms

Parcarea interzisa

11:07 Sep 24, 2014

Chisinau, str.Vadul lui Voda 62, 0.03 Kms