Problemă actuală

Crengi defrișate neevacuate.

13:47 Jun 12 2017 Chișinău, str. Voluntarilor, 10

Descriere
Bună ziua, în urma curățirii copacilor de crengile deteriorate, acestea au fost lăsate în ogradă, creîn probleme locatarilor din zonă ( pericol de incendiu, înmulțirea țînțarilor, peizaj vizual urît). Rugăm respectuos evacuarea crengilor.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Ilascu Lidia

Funcţie: Sef al Directiei Socio-Ecologice


Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Alimentare proastă cu apă potabilă

13:45 Jul 07, 2018

Chisinau, Str. Voluntarilor 10, blocul 2 (indicat pe hartă), 0.01 Kms

Cîini și pisice vagaboande

13:49 Jul 07, 2018

Chișinău, Str. Vluntarilor 10, 12, 12/1, 0.02 Kms

Deseuri

13:30 Mar 25, 2012

Chisinau, str. Pascani, 0.1 Kms

Zgomot produs de Barberry Club

00:47 Aug 04, 2013

Chisinau, Tabacaria Veche 23, 0.15 Kms

Свалка мусора.

01:38 Nov 01, 2018

str. Tabacaria Veche, 0.15 Kms