Problemă actuală

Cosuri de gunoi instalate neautorizat

13:43 Jun 12 2017 Alecu Russo 18/1 Sectorul : Ciocana

Descriere
Cosurile de gunoi sint instalate in ograda casei Alecu Russo 18/1 pe terenul de joaca al copiilor, copii nu au unde sa se joace plus nu este posibil de deschis ferestrele fiindca mirosul se simte si cu fereastra inchisa, a fost informat si seful APLP si pretura Ciocana , 3 ani fara schimbari, va rog luati masuri.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Ilascu Lidia

Funcţie: Sef al Directiei Socio-Ecologice
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Formarea unui crater

23:35 Mar 26, 2018

str. alecu russo 18/1 scara 4, 0.01 Kms

Subterana

16:17 Dec 18, 2011

Chsinau, str. Alecu Russo (subterana), 0.02 Kms

Gherete in curtea blocului

13:12 Apr 10, 2013

Chisinau, Str. Alecu Russo 18/1, 0.03 Kms

МУСОРНАЯ СВАЛКА ПРЯМО ВО ДВОРЕ НА ДЕТСКОЙ ПЛОЩАДКЕ.

01:15 Apr 02, 2017

Республика Молдова, г.Кишинёв, р. Чеканы, 0.03 Kms

LIPSA ILUMINARII

17:49 Dec 15, 2013

CHISINAU str. ALECU RUSSO 22, 0.05 Kms