Problemă actuală

Sobolani

13:56 Jun 12 2017 Str. Lapusnei, 20/1 Sectorul : Centru

Descriere
In curtea blocului din mun. Chișinău, str. Lapusnei, 20/1 lingă stadion au fost depozitate crengile ce au fost rupte urmare ninosorilor din Aprilie anul curent. Printre acestea și-au făcut cuib mai multe familii de șobolani. Rugam CIT mai urgent evacuarea crengilor și deratizarea locatiei.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gontea Pentru

Funcţie: Director "Directia generala locativ-comunala si amenajare"


Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Подъезды без освещения!

13:13 Feb 13, 2018

Chisinau, str.Drumul Viilor 29, 0.02 Kms

Освещение в подъезде

13:02 Mar 16, 2017

str. Drumul Viilor, 29, 0.02 Kms

Свет в подъезде - Проблема до сих пор НЕ РЕШЕНА!

11:23 Apr 13, 2017

Chisinau, str.Drumul Viilor, 29, 0.02 Kms

Legalitatea reparatiei drumului

13:59 Jul 29, 2015

Chisinau, str. Vlaicu Pircalab 13, 0.03 Kms

Gunoiste in inima orasului alb

11:01 Dec 13, 2013

Chisinau, str. Vlaicu Pircalab 8, 0.04 Kms