Problemă actuală

Gunoi si crengi uscate

01:30 Jun 19 2017 Chisinau, str. Haltei 9a Sectorul : Centru

Descriere
Dupa ninsoarea din aprilie, mai multi copaci de pe str. Haltei au avut de suferit, fiind rupte crengi de dimensiuni mari, astfel, locatarii blocului si caselor din vencinatate au colectat toate crengile, dar pina in prezent nimic nu a fost colectat. Solicitam respectuos colectarea acestora.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Ilascu Lidia

Funcţie: Sef al Directiei Socio-Ecologice
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms