Problemă actuală

Cruce nedemontata in fata Circului

01:20 Jun 22 2017 Chisinau, Circul Sectorul : Rîşcani

Descriere
Pina la moment in fata Circului din Chisinau, chiar la oprirea de trolebuze sta inca o cruce. Nu este demontata la moment
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: no info

Funcţie: no info
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Drum chiar prin stația de troleibuz

10:50 Oct 31, 2011

Chisinau, bld. Renasterii nationale, Statia de troleibuz/autobuz vizavi de circ, 0.05 Kms

Strada A.Doga e plina de gauri

10:14 Oct 10, 2012

Chisinau, str. A.Doga, 0.06 Kms

Site pentru circ

13:47 Jun 21, 2014

Chisinau, str. Circului 33, 0.06 Kms

Monument naţional în pericol

08:00 Mar 17, 2014

Chisinau, bd. Renasterii Nationale 33, 0.06 Kms

Дорога в плохом состоянии

13:48 Aug 13, 2013

Chisinau, Str. A.Doga 19/1, 0.07 Kms