Problemă actuală

Bună,

01:38 Jun 30 2017 Chișinău, bd. Dacia 60/2 Sectorul : Botanica

Descriere
Bună ziua, aș dori să mă adresezi dumnevoastră privind solutionarea probleme cîinilor și pisicilor maidanezi din regiunea bd. Dacia 60/2 Aeroport, vă comunic din numele mai multor locatari a blocurilor adiacente, suntem indignati și deranjati de faptul că în preajma curtii unde avem copii mici la plimbare, terenuri de joaca unde copii se recrează însă în același loc și timp sunt o sumedenie de căini și pisici maidaneze, rog să ne ajutati referitor la problema data!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Ilascu Lidia

Funcţie: Sef al Directiei Socio-Ecologice
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms