Problemă actuală

Amenajarea teritoriului adiacent

10:24 Sep 20 2017 Chisinau, strada Odessa 1/1

Descriere
De ce odată cu permisiunea de construție a unui complex locativ în zona adiacentă PARCULUI, nu s-a inclus și condiția de amenajare a zonei adiacente, care real este o gunoiste, după ce Spații Verzi curăță zona nu trece nici o lună că totul e la loc.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Ilascu Lidia

Funcţie: Sef al Directiei Socio-Ecologice


Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Bloc prea înalt

12:27 Apr 17, 2018

Strada Melestiu 1, 0.02 Kms

Gunoiste neautorizată

11:05 Mar 11, 2016

str Stolniceni vs str Odesa, 0.04 Kms

Nu este iluminare stradală

13:38 Jul 05, 2017

Strada Stolniceni, 34a - 34/6, 0.04 Kms

Iluminare

11:48 Mar 16, 2016

Chişinau, str. Stolniceni 34/5, 0.04 Kms

Amenajare simbolică a terenului

13:02 Jul 05, 2017

Parcul ”Valea Trandafirilor” în spatele conacului părăsit de lîngă fostrul Centrui pentru tineret ”Iu.Gagarin”, 0.05 Kms