Problemă actuală

Drumul spre gradinita Nr.182

13:59 Nov 21 2017 ул. Cuza Voda 41/2 - 22/1

Descriere
O cerere mare de a repara drumul spre grădinița № 182, dinspre stradă. Cuza Voda. Gropi foarte mari, este imposibil să conduci o mașină sau un cărucior.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei



Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Starea teribila a strazii de acces ograda pe str. Cuza Voda 39/2

13:04 Sep 26, 2017

Cuza Voda 41/2, 39/2, 39/4, 35/2, 0.01 Kms

Trotuar

10:07 Feb 14, 2015

Chișinău, bd. Dacia, 0.04 Kms

Viteza mai mare pentru soferi pe unele portiuni

00:40 Oct 13, 2011

Chisinau, Viaduc, 0.05 Kms

Aruncă deșeuri

13:43 Feb 19, 2019

str. Academicean Natalia Gheorghiu, 0.06 Kms

Aruncă deșeuri

13:43 Feb 19, 2019

str. Academicean Natalia Gheorghiu, 0.06 Kms