Problema soluţionată

Probleme cu iluminarea curtii

13:39 May 13 2012 Chisinau, str. Albisoara 16 Sectorul : Centru

Descriere
La 21:38 s-a oprit iluminarea din curtea din fata blocurilor 16, 16/1, 16/2 etc. de pe strada Albisoara, am observat acest fenomen nu pentru prima oara
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Jumatate de copac uscat

11:07 Jul 27, 2011

Chisinau, Str. Albisoara 16, 0 Kms

Reamplasarea tomberoanelor de gunoi

13:52 Mar 17, 2014

Chisinau, str.Albisoara 16/3, 0.01 Kms

Nu este căldură

01:25 Nov 08, 2014

Chisinau, str. Ismail 102/4, 0.08 Kms

Не квартира, а свалка

13:14 Nov 28, 2013

Chisinau, Str. Ismail 102/3, 0.09 Kms

Gaură în asfalt

13:10 May 12, 2013

Chisinau, Str. Albișoara 24, 0.1 Kms