Problemă actuală

Nicolae Astronom Donici

00:57 Jan 9 2018 Nicolae Astronom Donici Sectorul : Rîşcani

Descriere
Cu ce ocazie strada este inchisa? noiii locatari in zona au aruncat in toata padurea gunoaie, mai nou s-a adus piatra in mijlocul strazii Astronom Nicolae Donici, strada e blocata de blocuri de beton. Nici in Danemarca n-am vazut ca in padure sa se puna bordure in padure. Iarna, e unicul drum pe unde poti ridica dealul iar acum cu beton in varful dealului, cine va curata drumul? la noi s-a platit amenda cand s-a amenajat un trotuar iar aici se taie padurea si totul e ok. Tara de rahati! Hai toti si ne-om pune shlangbaum, da? e ok?
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Ilascu Lidia

Funcţie: Sef al Directiei Socio-Ecologice
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms