Problemă actuală

Durlesti,str.Tudor Vladimirescu- Codrilor 10

01:20 Jan 18 2018 Durlesti,Str.Tudor Vladimirescu-Codrilor 10

Descriere
Copaci cu crengi rupte din aprilie 2017,crengile spre drum .Pe acesta strada circula foarte multe masini,masini de tonaj mare.Aceste crengi sunt lasate spre drum si masinile iese pe contrases pentru a evita.De

Ce tine de solubrizare,e putin spus ca nu isi face lucru.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Maniv Tudor

Funcţie: Director Regia "Autosalubritate"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Autosalubritate

Buget: 1400 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms