Problemă actuală

Durlesti,str.Tudor Vladimirescu-str. Codrilor 10

13:39 Feb 12 2018 DURLESTI

Descriere
E un dezastru tottal pe strata T.Vladimirescu din or.Durlesti.De la cer de la uzina Chisimica spre Dumbrava,lipsa trotuar,drum ingust si foarte rau(te feresti de o groapa si dai peste alta),din aprilie 2017 stau copaci cu crengile rupte care sunt lasate spre drum si incurca la circulatia automobilelor,ciini vagabonzi (10 la numar la Codrilor 10,)se constriesc blocuri in drum practic si nu ai pe unde trece pentru ca sunt parcate masini.Solobrizarea strasnic,3 containere de gunoi pentru 5 blocuri.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Maniv Tudor

Funcţie: Director Regia "Autosalubritate"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Autosalubritate

Buget: 1400 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms