Problemă actuală

Statia de trolebus la izvor

01:53 Mar 3 2018 Calea Ieşilor Sectorul : Buiucani

Descriere
Este deteriorat acoperişul statiei de trolebus la izvor
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gontea Pentru

Funcţie: Director "Directia generala locativ-comunala si amenajare"


Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

lipsa iluminatului stradal

22:50 Aug 22, 2018

Chisinau, Buiucani, str. C.Iesilor 51/1, 0.03 Kms

Nu este lumina

13:55 Jul 07, 2015

Chisinau, str.Calea Iesilor, 51/2, 0.03 Kms

Lipsa capacului de canalizare

12:47 Nov 27, 2014

Chisinau, str. Calea Iesilor 51/1- 51/2, 0.03 Kms

Deteriorarea pilonului de Iluminat

10:33 Nov 26, 2013

Chisinau, str. C. Iesilor 51/1-51/2, 0.03 Kms

Deszapezirea statiilor de troleibuse

13:01 Jan 29, 2014

Chisinau str. C.Iesilor 51, 0.03 Kms