Sugestie

Indiferenta

13:21 Mar 11 2018 Cuza voda41/2 Sectorul : Botanica

Descriere
Buna seara problema noasatra este ca in sectoru nostru de pe str.Cuza voda 41/2 crengile si mormanele de gunoi in anul trecut in aprilie nu au fost strinse ,am discutat cu presedintele casei dar fara rezultat.Unica speranta sunteti dumnevoastra.Multumim mult
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gontea Pentru

Funcţie: Director "Directia generala locativ-comunala si amenajare"
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms