Problemă actuală

Gunoiste

13:20 Mar 12 2018 Str Grenoble 161

Descriere
Ma numesc Munteanu Mariana.
Locuiesc pe strada Grenoble.
Deja nu mai stiu de cate ori aduc la cunostinta D-stra despre starea insalubra de pe strada Grenoble.
Personal am facut curat de cateva ori prin zona, a doua zi tot gunoiul era la loc.
Eu de una singura nu pot salva lumea. Nu sint Superman.
Daca nu va intereseaza locuitorii de buna credinta ai acestei strazi , macar luati in considerare ca pe aceasta strada activeaza Ambasada Poloniei si vede toata mizeria de vis-a vis.
Strada Grenoble in perimetrul intersectiei Costiujeni si Spitalul nr3 pentru copii arata apocaliptic, ca dupa o tornada nord-americana, presurata cu gunoiae si sticle.
De ce nu se sisteaza activitatea carciumelor din perimetrul magazinului Leda si celei vis-a-vis de benzinaria Petrom ???
De ce nu sint scosi toti derbedeii din zona fara ocupatie si studii, care-s amatori de alcool si nu se pun la curatarea teritoriului care-l murdaresc zi de zi ????
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Ilascu Lidia

Funcţie: Sef al Directiei Socio-Ecologice
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms