Problemă actuală

Gheretele ard deseuri de la marfa.

00:37 Mar 13 2018 or.Dobrogea, gradinita nefunctionabila Sectorul : Botanica

Descriere
In preajma blocurilor locative din oraselul Dobrogea, se aduna deseuri de la gherete in gradinita care nu functioneaza.Chiar si acum se aduna gramezi pentru arderi(locul-vezi pe video).Ard atit organic cit si plastic, insuportabil toxic.Sint doua gramezi afara:(una dupa niste garajuri),arde chiar stapinul gheretei alimentara,(situat linga garajuri),ultima data observat personal la orele 22:00, 12.03.18, miros destul de toxic de plastic.A doua gramada in loc vizibil(vezi video). Si o gramada chiar in blocul gradinitei,unde lumea trece, ard resturi de marfa legumicula,polietilen si cutii de la prajituri (firma colibri s.a.),se presupune ghereta dulciuri.E imposibil nici sa te plimbi, nici sa treci,rugam sa se ia masuri severe, gospodaria serv.com., parca nici nu exista,credem sa fim auziti!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Maniv Tudor

Funcţie: Director Regia "Autosalubritate"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Autosalubritate

Buget: 1400 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms