Problemă actuală

Gunoi și copaci devastați in spatele Teleradio-Moldova

11:51 Mar 16 2018 str.Miorita nr 1/A Sectorul : Centru

Descriere
De câțiva ani am aceasta priveliște din geamul apartamentului meu de pe str. Miorita nr. 1/A. Am înțeles ca este un teritoriu proprietate de stat. Este și paznic dar de ce e mizerie și nu se face curat? Eu am copil mic și nu pot sa umblu sa ma clarific. Dar chiar nu se poate face ordine? As vrea sa primesc un răspuns.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Ilascu Lidia

Funcţie: Sef al Directiei Socio-Ecologice
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms