Problemă actuală

Evacuarea crengilor si gunoiului

13:26 Mar 27 2018 Chisinau, str. Studentilor 7/3 Sectorul : Rîşcani

Descriere
Buna ziua,

Va scriu din partea locuitorilor de pe str. Studentilor 7/3.

Vreau sa Va informez ca in spatele casei nu s-au strans crengile inca de la calamitatea din aprilie 2017. De asemenea, acolo se formeaza si aduna gunoiul de pe tot teritoriul din spatele casei, care se afla in nemijlocita apropiere a carosabilului.

Va cerem mult sa luati gunoiul si crengile, deoarece sta chiar sub ferestrele apartamentelor.

Va multumim anticipat.


Cu respect,

Locuitorii blocului de pe str. Studentilor 7/3, scara 2.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Maniv Tudor

Funcţie: Director Regia "Autosalubritate"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Autosalubritate

Buget: 1400 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms