Problemă actuală

Botanica Dacia

13:10 Mar 30 2018 bd. Dacia, 37 Sectorul : Botanica

Descriere
În curtea bd. Dacia 37 sunt gropi, asfalt distrus. O asemenea situație este începînd cu Oficiul Stare civilă, pînă la barul FISHKA. Totodată, pe aleea piatonală de la bd. Cuza Vodă-Decebal, este gunoi și ar trebui ampasate coșuri de gunoi că aceasta este problema lipsa acestora.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei



Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Havuzuri

22:19 Jun 19, 2014

Chisinau, bd. Dacia 31, 33, 35, 0.01 Kms

Havuz cu gunoi

13:58 Jun 23, 2015

Chisinau, bd. Dacia 31, 0.01 Kms

Urne pentru gunoi

13:03 Jun 13, 2014

Chisinau, bd.Dacia 25, 0.02 Kms

Copac uscat

13:00 Apr 11, 2015

Chișinău, bd. Dacia 35, 0.02 Kms

Principalul bulevard de intrare în Oraș mereu în beznă

14:50 Jan 22, 2018

Dacia 1- 52, 0.02 Kms