Problema soluţionată

Грязь и темень в переходе

13:37 Apr 4 2018 переход Штефан чел Маре -Чуфля Sectorul : Centru

Descriere
В переходе Штефан чел Маре -Чуфля три недели нет света,вонь и грязь. Как пойдем светить куличи в ночь перед светлым воскресеньем в Чуфлинскую Церковь? А вандалы потихоньку разбирают и воруют мраморные ступеньки
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Maniv Tudor

Funcţie: Director Regia "Autosalubritate"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Autosalubritate

Buget: 1400 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
IMREI "LUMTEH" (Jul 5 2018)
ÎMREI „LUMTEH” vă relatează că iluminatul public de pe adresa respectivă a fost restabilit.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms