Problemă actuală

ghereta instalata neautorizat

13:17 May 3 2018 STR. ZELINSCHI 33/1 Sectorul : Botanica

Descriere
Am mai scris si anterior referitor la aceasta ghereta, dar dupa se pare Pretura de sector nu prea are de gind sa-si execute atributiile de servciciu.
Oare de cind in baza notificarii pe taraba, persoana instaleaza o ghereta de fructe si legume si activeaza fara nici o problema. In cazul de fata banuiesc ca ghereta trebuia evacuata si notificarea pe taraba anulata, deoarece persoana a incalcat flagrant conditiile stabilite in timpul activitatii.
Adresa amplasarii este Zelinschi 33/1.
Solicit examinarea prezentei adresari nemijlocit de catre angajatii Primariei mun. chisinau, cu aprecierea legalitatii angajatilor Preturei sect. Botanica, care au examinat asa cerere anterior, dar ghereta cum sta asa si sta. Sau trebuie de adresat la CNA, Procuratura, etc?
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Zambitchi Marcel

Funcţie: Director "Directia Generala Comert, Alimentatie Publica si Prestari Servici"
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Oбщественные места

23:15 Apr 14, 2014

Chisinau, ул.Зелинского 33/1 ( во дворе), 0.04 Kms

НЕТ освещения во Дворах

13:28 Jun 12, 2017

zelinski 35, 0.06 Kms

Plop uscat

13:26 Jan 19, 2014

Chisinau, str. Zelinski 38/1, 0.06 Kms

Plop enorm batran, risc de prabusire peste casa

23:38 Oct 07, 2011

Chisinau, N. Zelinski, 36/2., 0.07 Kms

Copacii necesita curatire

00:41 Apr 06, 2013

Chisinau, str. Zelinski 38, 0.08 Kms