Problemă actuală

ghereta instalata neautorizat

13:42 May 3 2018 STR. N. ZELINSCHI 33/1 Sectorul : Botanica

Descriere
referitor la Ghereta de fructe si legume din str. Zelinschi 33/1, poate dl Ratoi impreuna cu dl Gotuleac Iu. au vre-un interes daca sunt la curent ca persoana are notificare pe taraba dar si a instalat o ghereta si activeaza ca si cum nu s-ar intimpla nimic?
Va expediez si foto
Eu sper ca macar acum vor fi luate masurile de rigoare ca su nu fiu nevoit sa ma adresez la alte organe. eu doar cer sa fie regula si atit.
pina la moment nu am fost informat pe nici o cerere depusa
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Zambitchi Marcel

Funcţie: Director "Directia Generala Comert, Alimentatie Publica si Prestari Servici"
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms