Problemă actuală

Разрушена пешеходная дорожка

13:44 May 22 2018 Chisinau, bd. Dacia - str. Independentei Sectorul : Botanica

Descriere
Разрушена пешеходная дорожка к переходу через бульвар Дачия (в районе от Дачия 40/2 к магазину N1). Мамы с колясками и пожилые люди испытывают трудности.

Пожалуйста уделите внимание.
Спасибо
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei



Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Разрушена пешеходная дорожка

13:43 May 25, 2018

Chisinau, bd. Dacia - str. Independentei, 0.01 Kms

Creaga mare rupta

10:03 Jan 24, 2014

Chisinau, bd. Dacia intersectie str. Independentei, 0.02 Kms

Не греют батареи!

13:14 Nov 09, 2015

Кишинёв, ул. Индепенденцей 54, 0.04 Kms

Невозможно проехать!!!

13:07 Nov 09, 2015

Кишинёв, ул. Индепенденцей 54, 0.04 Kms

Pilon instalat in mijlocul trotuarului

01:51 Nov 12, 2013

Chisinau, str. Burebista intersectie cu str. Dacia 47/1, 0.05 Kms