Problemă actuală

Разрушена пешеходная дорожка

13:43 May 25 2018 Chisinau, bd. Dacia - str. Independentei Sectorul : Botanica

Descriere
Разрушена пешеходная дорожка к переходу через бульвар Дачия (в районе от Дачия 40/2 к магазину N1). Мамы с колясками и пожилые люди испытывают трудности.
Пожалуйста уделите внимание.
Спасибо
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei



Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Creaga mare rupta

10:03 Jan 24, 2014

Chisinau, bd. Dacia intersectie str. Independentei, 0 Kms

Разрушена пешеходная дорожка

13:44 May 22, 2018

Chisinau, bd. Dacia - str. Independentei, 0.01 Kms

Bariera neautorizata

12:21 Nov 14, 2013

Chisinau, str. Dacia 47/6, 0.04 Kms

Pilon instalat in mijlocul trotuarului

01:51 Nov 12, 2013

Chisinau, str. Burebista intersectie cu str. Dacia 47/1, 0.05 Kms

Securitate aeronautica

07:25 Jun 01, 2015

Chisinau, Str. Dacia 25, 29, 32, 33, 34, 34/1, 36, 37, 40, 40/1, 40/2, 40/3, 47, 50, 51 Sectorul : Botanica, 0.05 Kms